Astra J - Plaka ve İç Aydınlatmaları Led ile Değiştirme (Resimli Anlatım)

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: Astra J - Plaka ve İç Aydınlatmaları Led ile Değiştirme (Resimli Anlatım)

Arkadaşlar bilmiyorum daha once farkeden oldumu. mert kardesimin siparis ettigi ledlerden bende siparis ettim  bilindigi uzere onlerde 2 tane okuma bir tanede ortada  aydinlatma soketi var onleri taktim neyse arkaya gectim arkada kac tane var 2 adet evet gorunurde 2 adet ama yaniliyosunuz arkada 3 adet aydinlatma soketi var arkayada 2 tane taktim hos oldu ayri bi havasi var neyse arkadaki nikelaj takildi gozume bu ne dereken küt aldim elime bide baktim yanyana 3 soket hepsine taktim ledi boyle daha bi guzel oldu nikelaj yuvayida kaldirfim rafa ilgili arkadaşlara duyurulur

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Arkadaşlar bilmiyorum daha once farkeden oldumu. mert kardesimin siparis ettigi ledlerden bende siparis ettim  bilindigi uzere onlerde 2 tane okuma bir tanede ortada  aydinlatma soketi var onleri taktim neyse arkaya gectim arkada kac tane var 2 adet evet gorunurde 2 adet ama yaniliyosunuz arkada 3 adet aydinlatma soketi var arkayada 2 tane taktim hos oldu ayri bi havasi var neyse arkadaki nikelaj takildi gozume bu ne dereken küt aldim elime bide baktim yanyana 3 soket hepsine taktim ledi boyle daha bi guzel oldu nikelaj yuvayida kaldirfim rafa ilgili arkadaşlara duyurulur

arka okuma lambam yok :( o nasıl bişey oluyo ki

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Üzüldüm kenan kardeşim :( arka okuma lambasi olan arkadaşlar kapaği sokyn ve iç nikelaji çikartin ve orda iki degul uc soket oldugunu goreceksiniz :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
֜züldüm kenan kardeşim :( arka okuma lambasi olan arkadaşlar kapaği sokyn ve iç nikelaji çikartin ve orda iki degul uc soket oldugunu goreceksiniz :)
nikelaji sokmemek daha iyi  nikelaj olunca  2 lamba 3 lambadan daha fazla aydinlatir.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Hayir bülent abicim onuda denedim :) bariz bir led gelince ve nikelaj cikinca aydinlatma artiyo tabi şuda var el cerisi yüksek arkadaslar nikelajaa bir yuva deligi daha acarlar nikelaj severlerde boyle bi cozum yapabilirlwr :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Hayir bülent abicim onuda denedim :) bariz bir led gelince ve nikelaj cikinca aydinlatma artiyo tabi şuda var el cerisi yüksek arkadaslar nikelajaa bir yuva deligi daha acarlar nikelaj severlerde boyle bi cozum yapabilirlwr :)
İnce bir ayrinti.
Ama arka tavana
2 tus var
1. Sol lamba
2. Sag lamba
ortadaki nasil yaniyor peki.
Kapiyi acincami hepsi yaniyor.