Astra j radyo yandı acil yardım lutfen

Tolga malatya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra j cosmo paket 2011 model aracım 2 tane ek hoparlor bagladigim icin radyo kapanip aciliyor ekran gelmiyor multimedya cihazi taktirsam radyoyudami degistiriyorlar acaba yardim lutfen

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Evet hocam komple sisteminiz değişiyor, bu arada aramıza hoşgeldiniz.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Tskrler once, yani sorun cozulur deyilmi hocam
Sorun yeni multimedia ile çözülür evet ama öncelikle siz hoperlörü iptal ettirmek istiyormusunuz..Yani o kolonlarla beraber mi kullanmak istiyorsunuz yoksa söküp radyonun düzelmesinimi istiyorsunuz?Eğer radyonun düzelmesini istiyorsanız,belki ufak bir direnç(yanma) problemidir..oto teypçiye bir baktırın..Belki 3-5 e hallederler..

• Beğen
Tepkiler: Hasip

Tolga malatya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cemil abim radyo duzelsinde kolonlari kullanmak istemiyorum yani yeterki duzelsin arac cunku arabanin butun fonksiyonlari teybe bagli su an calismiyor

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Cemil abim radyo duzelsinde kolonlari kullanmak istemiyorum yani yeterki duzelsin arac cunku arabanin butun fonksiyonlari teybe bagli su an calismiyor
Ozaman Oto teypçiye git ve nasıl bu duruma geldiğini anlat..Fazla birşey tutacağını sanmıyorum..

Tolga malatya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi ama teyp gelmiyo acilip kapaniyor ekran gelmiyor benim korkum teybin yanmasi hani dosde kutu varya radyonun multimedya taktiracaktim o kutu degismiyomus eger o kutuda varsa sikinti buyuk masrafi varmis 3 -4 bin civari tutar dedi servis

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Fazladan hoparlör eklemekle 3-4 binlik bir masraf çıkacağını hiç sanmıyorum...Benim bildiğim en fazla ses çıkışını yakması lazım..Orda bir kısa devre olduysa ekran ondan gelmiyordur..Dediğim gibi sen servisi boşver..?Oto teyp ile uğraşan bir dükkana git..