Astra J Sorunlar

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astra J Sorunlar

hllb link' Alıntı:
dün ne oldu anlatayım da biraz gülün. 3-4 gün önce baktım sol arka lastik inmiş, hava bastım. 1-2 gün iyi görünüyordu, sonra gene indi. gene hava bastım. benzin almak için reis'in ordaki po ya giitim. gelmişken bir servise göstereyim dedim, patlak mı siboptan mı kaçırıyor diye. baktılar çivi varmış, tamir ettiler. çıktım cepaya gittim alış veriş yaptım eve dönüyorum, sol arka lastikte taş varmış gibi tık tık tık ses geliyor. bir baktım vida?! allah bu ne nasıl tamir ettiler dedim tekrar döndüm servise. ne olsa beğenirsiniz? bir önceki tamir edilen yerin 2-3 parmak yanına başka bir vida girmiş. daha yarım saat önce tamir ettirmiştim. bu sefer başka bir vida girmiş.
çöldeki bahtsız bedevi bile benden daha şanslı :) arabaya kurşun falan döktürecem
vallahi halil abi bu nedir sana kurşun döktürecem abi.ha bu arada cumartesi senın arabaya bendeki buyuk nazarlıklar varya ondan yapıstıralım abi küçük seni kurtarmıyor  ;D

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaramaz06 link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=533.msg28757#msg28757 date=1304068945]
dün ne oldu anlatayım da biraz gülün. 3-4 gün önce baktım sol arka lastik inmiş, hava bastım. 1-2 gün iyi görünüyordu, sonra gene indi. gene hava bastım. benzin almak için reis'in ordaki po ya giitim. gelmişken bir servise göstereyim dedim, patlak mı siboptan mı kaçırıyor diye. baktılar çivi varmış, tamir ettiler. çıktım cepaya gittim alış veriş yaptım eve dönüyorum, sol arka lastikte taş varmış gibi tık tık tık ses geliyor. bir baktım vida?! allah bu ne nasıl tamir ettiler dedim tekrar döndüm servise. ne olsa beğenirsiniz? bir önceki tamir edilen yerin 2-3 parmak yanına başka bir vida girmiş. daha yarım saat önce tamir ettirmiştim. bu sefer başka bir vida girmiş.
çöldeki bahtsız bedevi bile benden daha şanslı :) arabaya kurşun falan döktürecem
vallahi halil abi bu nedir sana kurşun döktürecem abi.ha bu arada cumartesi senın arabaya bendeki buyuk nazarlıklar varya ondan yapıstıralım abi küçük seni kurtarmıyor  ;D
[/quote]
at nalı da takalım olmadı atı komple bağlayalım tampona :)

S

screem

Bilgi Girilmemiş

hllb link' Alıntı:
[quote author=yaramaz06 link=topic=533.msg28767#msg28767 date=1304072347]
[quote author=hllb link=topic=533.msg28757#msg28757 date=1304068945]
[/quote]
at nalı da takalım olmadı atı komple bağlayalım tampona :)
[/quote]
:D :D :D

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracı aldığımın ilk haftası malesef sol ön lastik ilk vidası ile tanıştı her ne kadar fitil sağlıksız olsada bende bu şans varken şimdi lastiği janttan ayırırlarken güzelim jantı çizerler diye tercihimi fitilden yana kullandım.

Ayrıca hazır tekerlek sökülmüşken kısmen temiz olan aksama da bir göz atayım dedim  :) :) :)

20042011131o.jpg

20042011130.jpg

20042011127.jpg

20042011129p.jpg

20042011128.jpg

tncymrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende 1.4 t sahibinyimm.. aracımı ilk aldım da  bu kadar rahat bi arabaya bindiğimi hatırlamıyorum demiştimm.. ama suan 5.000 km ye geldim yavas yavas bu konforluk geçiyo gibi.. ilk bakımına verdim aracı ve bi ton sorunla beraber  ve 3 gündür arac serviste hala çıkartamadılar :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamkan link' Alıntı:
Aracı aldığımın ilk haftası malesef sol ön lastik ilk vidası ile tanıştı her ne kadar fitil sağlıksız olsada bende bu şans varken şimdi lastiği janttan ayırırlarken güzelim jantı çizerler diye tercihimi fitilden yana kullandım.
geçmiş olsun tamir edilen lastiği arkaya alsaydınız. ben aracı alalı 1 ay oldu, sol arka lastiğe çivi girdi ( daha doğrusu inmişti şişirdim, 2 gün sonra gene indi şişirdim, kontrol ettirmek için götürdüğümde çivi çıktı ) fitil yöntemiyle tamir edildi. yarım saat sonra tamir edilen yerin 3-5 cm yanına vida girdi :p. gene fitillendi ama şu an içim pek rahat değil. usta bir şey olmaz merak etme dedi ama bilmiyorum.

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun sizinkide büyük talihsizlikmiş, astralarımıza nazarmı deyiyor ne oluyor

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eyupuzger link' Alıntı:
Geçmiş olsun sizinkide büyük talihsizlikmiş, astralarımıza nazarmı deyiyor ne oluyor
teşekkür ederim. araç bu kadar alımlı olunca nazar değiyor sanırım. çünkü hepimiz araçlarımızın üzerine titriyoruz, sakındıkça çöp batıyor.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Halil abi işim gereği lastik değişim/tamiri konusunda tecrübem var, korkma fitilden zarar gelmez  :)