Astra J Sport alacakların dikkatine...

QURESMA_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
USB kaldırsınlar zaten arabamı sıfır aldım 3 kere arıza verdi bide servis çalışanları bu arabalarda usb yok diye beni kandırmaya çalışıyorlar kıçımla güldüm sora sesimi yükseltince tamir edip yani formatlayıp geri verdiler ama ne kadar daha arızalanmaz soru işareti!!!
Kaldırılan özellikler demek ki artık cosmo ' da olucak ...

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
Peki diğer markalarda durum nedir biliyor musunuz? Tamam megane çin malı takmış halletmiş peki mercedes, audi falan onların navigasyonları da kulanılmıyor mu Türkiye de aceba?

premiumları bilmiyorumda Passat'ın navisi de iyi değilmiş. hatta Doğuş TR'ye getirmiyor falan diye de yazılar gördüm.

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cosmo'lar için de Hava Kalite Sensör'ü kaldırılmış.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu durum bendede var bendeki vectra c2 ile arkadaşın vectra c1 i var ona bakıyorum yaw onda para gözü var bende yok adamlar kaldırmış ne gerekse yani altı üstü bir plastik göz maliyeti ne olabilir.. onda bagaj kitleme var kumandadan bende yok yani sanırsın onunki yeni model benimki eski...

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
valla alacak olanlar elini çabuk tutsun, aynı olaylar Insignia'da da olmuştu, (eski Opel'leri saymama gerek yok, Hakan abiye ek olarak C1'de TC var, C2'de yok diye biliyorum)

Insignia'da
CD500'de turn-push kaldırıldı
bir süre sonra Sport donanımı kaldırıldı
Panacotta gri rengi kaldırıldı
daha sonra CD500 tamamen kaldırıldı
premium paket kaldırıldı
OPC Line kaldırıldı

bunlar 1,5 yıl içerisinde olan değişiklikler, büyüksün Opel:D

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla alacak olanlar elini çabuk tutsun, aynı olaylar Insignia'da da olmuştu, (eski Opel'leri saymama gerek yok, Hakan abiye ek olarak C1'de TC var, C2'de yok diye biliyorum)

Insignia'da
CD500'de turn-push kaldırıldı
bir süre sonra Sport donanımı kaldırıldı
Panacotta gri rengi kaldırıldı
daha sonra CD500 tamamen kaldırıldı
premium paket kaldırıldı
OPC Line kaldırıldı

bunlar 1,5 yıl içerisinde olan değişiklikler, büyüksün Opel:D

Bu olanların aynısı aceba avrupada da oluyor mu yoksa sadece Türkiye de mi aceba?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
avrupada yıl geçdikçe donanım ekliyorlar rakiplerinden geri kalmasın diye :D misal adam çıkartıcağı 2010 modeline öne parksensörü koymuşsa rakip firmada hemen 2010 modeline öne park sensörünü koyuyor rekabet çok fazla.. ama türkiyedeki alıcılar biraz umursamaz bunuda opel çok iyi biliyor tr dekiler hepimiz paraya bakıyoruz alana kadarda ne eksik ne tam farkında olmuyoruz..

avrupadaki adam bilinçli önce donanıma bakıyor sonra parayı veriyor.. hak etmeyen arabayada ucuz diye parayı verip firmayı zengin etmiyor gidiyor 3-5 bin euro fazla verip diğer markanın aracını alıyor..

zaten biz halkçana o zihniyete ulaşsak bu gün opel bırakın donanımdan kesmeyi giriş sınıfındaki araçlarına bile şu anda olmayan pek çok donanımı eklerdi..

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
avrupada yıl geçdikçe donanım ekliyorlar rakiplerinden geri kalmasın diye :D misal adam çıkartıcağı 2010 modeline öne parksensörü koymuşsa rakip firmada hemen 2010 modeline öne park sensörünü koyuyor rekabet çok fazla.. ama türkiyedeki alıcılar biraz umursamaz bunuda opel çok iyi biliyor tr dekiler hepimiz paraya bakıyoruz alana kadarda ne eksik ne tam farkında olmuyoruz..

avrupadaki adam bilinçli önce donanıma bakıyor sonra parayı veriyor.. hak etmeyen arabayada ucuz diye parayı verip firmayı zengin etmiyor gidiyor 3-5 bin euro fazla verip diğer markanın aracını alıyor..

zaten biz halkçana o zihniyete ulaşsak bu gün opel bırakın donanımdan kesmeyi giriş sınıfındaki araçlarına bile şu anda olmayan pek çok donanımı eklerdi..

O kadarda bilinçsiz değiliz bence çok vahim yaptın durumu belki haklısın avrupalı kadar biliçlide değiliz ama biraz araç fiyatlarının yüksekliği de etkiliyor insanımızı.

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
Bu olanların aynısı aceba avrupada da oluyor mu yoksa sadece Türkiye de mi aceba?

çoğu değişikliği Opel Türkiye yapıyor. bu yüzden çoğu zaman Özcan Keklik'in yerine göz bile dikiyorum:mad:
sanki bu işi Opel satıp para kazanmak için değilde, diğer firmalar tarafından oraya özellikle getirilmiş gibi adımlar atıyorlar bazen...

şuda var, yurtdışında ister full donanım Astra Enjoy,
isterseniz boş, afl'si bile olmayan Cosmo alabiliyorsunuz.
her seçeneği müşteriye bırakıyorlar. bir konfigürasyon sistemi var.
ama Opel Türkiye bize bunları paket şeklinde sunuyor, Cosmo istiyorsunuz AFL, deri döşeme vs. direk standart oluyor.
(VW'de de durum böyle)

bu konuda birazda bizler kaşınıyoruz, BMW-Mercedes opsiyonel özellik sunuyor, bizim milletimiz "onu istersen para bunu istersen para" diye kötü birşeymiş gibi görüyor.