Astra J Turuncu Park Ampulu

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astra J Turuncu Park Ampulu

bulent_tnt link' Alıntı:
ampulmu bulamadınız turuncu sınyal ampullerıyle aynı ampul pıyasada heryerde mevcut
led ampul arıza yakıyor
abi ampul değilde konuyla ilgili bilgi bulamadım hiç değiştiren olmamış. 5.20 lerdeki gibi bi renk arıyorum

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

bn uyguladım örnek:
2rjjs.jpg

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş

aktaş link' Alıntı:
bn uyguladım örnek:
2rjjs.jpg
kardeş ampulün markasını ve nerden temin edebilceğimi söylersen sevinirim:)  greatt arıza lambası yakıyor mu?

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

arkadaşlar bu arada sportlar ve enjoylar ıcın ledlı gunduz farlarından konu acılmıstı bugun servıste ramazan ıle konustuk sanırsam pıyasaya cıkmıs tabı her zamankı gıbı bıraz tuzlu olucakmıs haberınız ola

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş

tonyhawk link' Alıntı:
arkadaşlar bu arada sportlar ve enjoylar ıcın ledlı gunduz farlarından konu acılmıstı bugun servıste ramazan ıle konustuk sanırsam pıyasaya cıkmıs tabı her zamankı gıbı bıraz tuzlu olucakmıs haberınız ola
abi ledli gündüz farı tek 1 tane led mi yoksa led mi çekiyorlar gündüz farına? Bende servise, arıza ışığı yakmayan beyaz ampul gelecek diye duymuştum

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

vallahı bana bahsedılen cosmolardakı gıbı v seklınde led ama ne kadar dogrudur ve dedıgı kadar tuzluysa yıne bekleyecez yıne bekleyecez  walll

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş

tonyhawk link' Alıntı:
vallahı bana bahsedılen cosmolardakı gıbı v seklınde led ama ne kadar dogrudur ve dedıgı kadar tuzluysa yıne bekleyecez yıne bekleyecez  walll
abi gel turuncu yapalım 5.20 gibi olsun astramız  38hehh  m34444

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tonyhawk link' Alıntı:
fiyat belli mi ki?

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

halıl abı fıyat bellı degıl ama ramazanın demesıne gore tuzlu olur baya .ayrıca halıl abı turuncumu yapsam noproblem91 kardesımın dedıgı gıbı ne bılıyım yıne bırseyler durtuyor benı ama bakalım hayırlısı yenı bırseyler bulda yaptıralım abı  :D

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş

i-tec link' Alıntı:
led olduğu için muhtemelen yakacaktır
sizin imzanızdaki aracın gündüz farında değişiklik yaptınız mı çok hoş duuryor