Astra J Turuncu Park Ampulu

frostmanhkn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Turuncu Park Ampulu

bende aldım hadı  hayırlısı sıslerde zenoın yakısır ıns :D

R

ryanwilliams

Bilgi Girilmemiş

Hayirli olsun

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
Ödemeyi kradi kartıyla yapıyorsunuz, yada PayPal üyeliğiniz varasa oradan yapıyorsunuz. 9.75$ olan 1 çift ampul için kargo dahil 17,65 TL ödedim. Zaten bu linkde satılan ürünlerde kargo ücreti yok. Kargo bedava yani. PTT Kargo ile geliyor. Ödeme yaptıktan 1 gün sonra postaya verildi ve 1 hafta sonrada elimde oldu. Ben yedek bulunsun diye 4 tane daha aldım onların bana gelmesi 10 günü buldu.
ben hep amazondan alıyorum ama zor oluyor. amazon türkiyeye göndermiyor. abd de bir tanıdığa gönderiyorum o da kargoya verip bana gönderiyor. ebay aldığınız herşeyi buraya gönderiyor mu? bir de free shiping dedikleri bizim için de geçerli mi?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BurakyNk link' Alıntı:
beyaz aldım abi zaten
Verdigin liknte mavi yaziyor

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

hllb link' Alıntı:
ben hep amazondan alıyorum ama zor oluyor. amazon türkiyeye göndermiyor. abd de bir tanıdığa gönderiyorum o da kargoya verip bana gönderiyor. ebay aldığınız herşeyi buraya gönderiyor mu? bir de free shiping dedikleri bizim için de geçerli mi?

Bütün satıcılar Türkiye'ye göndermiyor. Göndereni bulmak gerekiyor yada özel mesaj atarak bilgi almak gerekiyor. Türkiye'ye de ürün gönderen satıcılarda Free Shipping varsa geçerli oluyor. Mesele benim aldığım ampuller Tayvandan geldi, free shipping yazıyordu ve kargo felan hiçbirşey ödemedim. Zaten ödeme yaparken kargo ücretini görüyorsunuz.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

BurakyNk link' Alıntı:
Sari yoktu beyaz ve mavi ama almayin olmuyor arabaya

Gündüz farlarına olmaz zaten onlar ama plaka da kullanbilirsin.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
Bütün satıcılar Türkiye'ye göndermiyor. Göndereni bulmak gerekiyor yada özel mesaj atarak bilgi almak gerekiyor. Türkiye'ye de ürün gönderen satıcılarda Free Shipping varsa geçerli oluyor. Mesele benim aldığım ampuller Tayvandan geldi, free shipping yazıyordu ve kargo felan hiçbirşey ödemedim. Zaten ödeme yaparken kargo ücretini görüyorsunuz.
Bence yabancı sıtelerle ugrasmaya gerek yok hepsi maslak tada var.

eforgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turuncu gündüz farı yardım

arkadaşlar forumu karıştırdım ama bulamadım, turuncu renk gündüz farı istiyorum aracıma, kullanan arkadaşlardan marka ve nasıl temin ettikleri hakkında bilgi istiyorum, şimdiden teşekkürler...