ASTRA K IntelliLink SİSTEMİ

survivor

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hepinize iyi akşamlar....
2016 astra k aracımın ses sisteminde zaman zaman bir parazit oluşuyordu. Zonguldak Ereğli'de yeni açılan Opel AYSA ya periyodik bakım için gittiğimde (gitmez olaydım) teknik elemanlar bu sorunun 2016 model astra k. insingnia ve mokka modellerde olduğunu bir üst modele ait yazılımın yüklenmesi ile sorunun çözüldüğünü söylediler. Neyse bizde bu teknik personele güvenerek yazılımın yüklenmesini talep ettik. Yaklaşık 3 saatlik bir uğraş sonrası ve oybirliği ile aracın beynine ulaşamadıklarını bu sebeple opel merkezle görüşüp araç için bir kod alacaklarını veya ilgili modülün değişeceğine karar vererek genel merkezden haber gelince de bana haber vereceklerini söylediler.Bugün akşam üzeride cumartesi servise çağırdılar. Bende arayan kişiye kod mu geldi yoksa modülümü değiştireceksiniz diye sorduğumda ikisininde olmadığını ama yükleme işlemini tekrar deneyeceklerini söylediler.
Arkadaşlar, ben servise yaklaşık 1 saat mesafedeyim. Aracımın garantisi ayın 20 sinde bitecek ve bu servis bana ilk gittiğimde ki işlemleri yapıp aynı şeyleri söyleyip gönderecekler.
Sizce ben şimdi ne yapmalıyım.
Özellikle teknik konulardan anlayan arkadaşlar.......
3 4 saat uğraşıp aracın beynine ulaşamayan bir servisin hiçbir farklı işlem yapmadan aynı sistemleri ve yeni bir serviste nasıl bulduklarını bilemediğim 5 6 yıllık bir bilgisayarla bu sorunu çözmeleri mümkün mü?

survivor

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar konu hakkında fikri olan hiç kimse yok mu?

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servis iş talep formunu atmayın.
Eğer ki halledemezlerse, garantiniz bittikten sonra başka servise gidince durumu anlatırsınız. Garantiden çözülmesini istersiniz.

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
opel türkiye genel merkeze telefon açıp bilgi verin bence.