Astra marŞ basmama sorunu

emre92

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba bugun başımdan geçen ama aslında çözümü çok basit olan sorunumu anlatmak istiyorum ki sizde benim gibi uğraşmayın.aracım herzamanki gibi normal çalıştı park ettim 3 saat sonra çalıştırmaya çalıştığımda marş en ufak bir şekilde tepki vermiyordu ve ingiliz anahtarı resmi çıkıp sürekli yanıp sönüyordu.akü takviye denedik olmadı ki zaten far korna vs gayet normal çalışıyordu.vurdurmayı denedik yine olmadı.sonra aracımı bir ustaya gösterdim kendince bir cihaza bağladı vs motor beyninde(ecu)olduğunu 400 liraya düzelteceğini söyledi kabul etmedim.ve sonra başka bir yere götürdüm ve sorunumum anahtarımdan oldugunu soyledıler.ve dedıklerı gibi yedek anahtarlar denediğimde sorunsuz bir şekilde çalıştı orjinal anahtarım bozulmuştu.iyi günler

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paylaşım için teşekkürler başına gelen arkadaş kendini çok zeki sanan insafsız ustalara yok yere bi dünya para vermez ;)

emre92

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paylaşım için teşekkürler başına gelen arkadaş kendini çok zeki sanan insafsız ustalara yok yere bi dünya para vermez ;)
abi Allah razı olsun benden para almadılar .ama anahtar durduk yere nasıl bozuldu onu bilmiyorum sabah 9 dan aksam 7 kadar ugrastım ama hallettim şükür