ASTRA SEDAN İNSİGNİA TARZI YOL BİLGİSAYARI

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA SEDAN İNSİGNİA TARZI YOL BİLGİSAYARI

mucahitduran link' Alıntı:
Shift editionda da çıkıyor :) ondan çalmamışlar :D ama 2013 edition'da olmayan lastik basınç sensörü 2014'te var. İlginç :(

2013 sport ta bilem yok :(

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
2013 sport ta bilem yok :(
2014 model araçlarda çıkarılan yasadan dolayı lastik basıncı standart oldu.Keşke 2 sene önce çıksaydı  ;D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

ttt35 link' Alıntı:
2014 model araçlarda çıkarılan yasadan dolayı lastik basıncı standart oldu.Keşke 2 sene önce çıksaydı  ;D

Bari 1 sene önceye koysalardı :D

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Keşkeler çok olabiliyor ama yapacak bir şey yok, keşke olayına girersek insanın gönlünden neler geçiyor neler. Ancak şu anki donanım zorunlu tüm ihtiyaçlarıma cevap veriyor. hele şu yokuş kalkış desteği yok mu çok işime yarıyor, balatalara eziyet etmeden, el freni ile uğraşmadan haydi hop direk öne kaykılıyor  dancee

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opel bu kadar ilgisiz işte baştan sona konuyu inceledim. ֖neri yada sorunmu diyelim adam akıllı bir cevap dahi vermemişler. Geçen gün hyundai e
servise arkadaşın aracını bakıma götürdük bir ilgi alaka ben hiç bir serviste görmedim bunu. Hatta  önceki bakıma gittiğinde sürücü tarafının güneşliği
kırıkmış sadece fiyatını sormuş bişe dememişler. O arada unutmuş aracı teslim almış yolda farketmişki güneşlik değişmiş. Hemen faturaya bakmış güneşlikle ilgili hiç bişey yok. Geri dönmüş sormuş ya güneşliği değiştirmişsiniz ama fiyat yansıtmamışsınız demiş. Onlarda garantiden iyi niyet göstergesi olarak değiştirdiklerini söylemişler. şimdi arkadaşlar soruyorum size bu bizim servislerde olsaydı bir güneşlik için ne kadar para isterlerdi.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mmtcopur link' Alıntı:
Opel bu kadar ilgisiz işte baştan sona konuyu inceledim. ֖neri yada sorunmu diyelim adam akıllı bir cevap dahi vermemişler. Geçen gün hyundai e
servise arkadaşın aracını bakıma götürdük bir ilgi alaka ben hiç bir serviste görmedim bunu. Hatta  önceki bakıma gittiğinde sürücü tarafının güneşliği
kırıkmış sadece fiyatını sormuş bişe dememişler. O arada unutmuş aracı teslim almış yolda farketmişki güneşlik değişmiş. Hemen faturaya bakmış güneşlikle ilgili hiç bişey yok. Geri dönmüş sormuş ya güneşliği değiştirmişsiniz ama fiyat yansıtmamışsınız demiş. Onlarda garantiden iyi niyet göstergesi olarak değiştirdiklerini söylemişler. şimdi arkadaşlar soruyorum size bu bizim servislerde olsaydı bir güneşlik için ne kadar para isterlerdi.
Hyundai sanırım araç konusundaki eksikliklerini servis kalitesi ile tamamlamaya çalışıyorlar. Darısı opelin başına

alibayindir2003

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar iki hafta once astra sedan aldim yol bilgisayarim bu sekilde degil

leothecash

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dali83 link' Alıntı:
Arkadaslar iki hafta once astra sedan aldim yol bilgisayarim bu sekilde degil

kasım 2014 de alınan araçta olmaması çok ilginç  questionnn, sanırım araç bayide uzun süredir bekliyordu.

bende önümüzdeki hafta 1.6d hb cosmo alacağım. ilk dikkat edeceğim husus bu ve lastik basınç sensörü olacak. gelişmeleri burdan yazarım.

evgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şimdiye kadar biri yazar diye bekledim.

benim gözlemim şu yönde.

bende 1.4t var. 7 sayfalı ekran mevcut. (1 hız 2 trip1 3 trip2 4 kalan menzil 5 ort tük. 6 anlık tük. 7 ort.hız)

ecoflex yazılım olan araçlarda grafik gösterimin dahi olduğu ekran var

ecoflex yazılımı olmayan dizellerde yine 3 satırlı başka bir ekran var (teyit ediniz?)

olay cosmo sport olayı değil, ecu yazılımından kaynaklı