Astra Sedan Ses Sistemi

cankazanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bir ader subwoofer alırsan 1000 watt minimum bass +2 ve treb +12 ayarlarını uygularsan şahane mi şahane tatmin edici bir ses alabilirsin hatta montajda ben yarıdmcı olabilirim istanbul avrupa yakasında ıse aracın yaklasık 1 saate kablo herşey bitmiş oluyor

teybi degiştirmeden RCA konvertor baglarsın anfi ye görede tüm kapı hopallörlerini istersen degiştirebilirsin ama ben gerek duymadım

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ßence ßass konuldugu zaman arabaya Mid Takım Sart Arabanın kendi sistemi kotu kalıyor..

duranburakbilgin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bir ader subwoofer alırsan 1000 watt minimum bass +2 ve treb +12 ayarlarını uygularsan şahane mi şahane tatmin edici bir ses alabilirsin hatta montajda ben yarıdmcı olabilirim istanbul avrupa yakasında ıse aracın yaklasık 1 saate kablo herşey bitmiş oluyor

teybi degiştirmeden RCA konvertor baglarsın anfi ye görede tüm kapı hopallörlerini istersen degiştirebilirsin ama ben gerek duymadım

abi ben mersindeyim ya :( zaten media markt ın kendisi mıontaj yapıyor. o yapmasa bile tanıdık bi elektronikci var mersindeki oto ses sistemi işi ondan dönüyor. bu dediği RCA konvertor+anfi kaça mal olur ? kapı hoparlörleri çok da kötü değil ya. ama ilerde değiştirebilirm. ufak ufak başladım zaten yapmaya. bugün plakalık lambalarını beyaz 4lü led yaptım. yarın plakalık iptali yapıcam.

mertyagiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gençler, Kendini genç hissedenler(benim gibi yani :) ). Ya bir el atın şu benim meseleye.

Tamam iyi güzel söylüyorsunuzda şu bası alacan sunu takacan ben anlamam bastan ,tizden hangisi kaliteli hangisi işime yarar bilmem. Benim istediğim söyle aracıma kurulup yol yaparken müzigimi açıpta kendimden geçmek istiyorum.
Bana söyleyin. git şu memlekete burada şu kişi var selamımı söyle sana demo arabada sistemini kurar dinletir hoşuna giderse aracına takar. bende gidip şu işi yapayım. yada su firma var şurada al sana telefonu ara sor (pm den tabi) bende arayıp sorayım. arama motorlarına giriyorum satan çok ama profesyonel montaj yapan yer doğru dürüt bulamadım.
Hadi abilerim,ablalarım,Kardeşlerim,bacılarım,ustalarım valla bu sistemden gına geldi.

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi o zaman sana tek tavsiyem Ay-Er Sound adamLar 40.000 watt yapmıslardı arabalarına =)

Ben gecen gun gıttım ve gitmeye gercekten deger.İstediklerini tamam anlamıyla super yaparlar gozun arkada kalmaz abi....;)

mertyagiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili Numan kardeşim
Valla şuan bende harıl harıl yer araken diyarbakıra yakın Gaziantep'te bir servis varmış adresini verdiler. Bende cuma sabah yola çıkarak onları yanına Uğrayacağım eğer istediğim konusunda yardımcı olabilirlerse ne ala yoksa Cumartesi Adana 'da bu işin ehli dedikleri bir firma var bir iki kişi yaptırmış adreslerini verdiler gayet memnunlar. Yok olmaz ise oraya bakacağım demo araçlarıda varmış. orasıda olmazsa direk istanbula geçerim.

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Demo Arac ıstıyorSan abi google ye 40.000 watt yaz yeter Ay*Er Sound gorCeksın :)

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi iskenderuna yolun düşürse yardımcı olurum fiyatlar ucuzdur.Aracımdan baz alarak birşeyler yaptırırz ne istersen o olur.Malatyayada yolun düşerse yardımcı olurum.

mertyagiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gökay Bey.
Valla sonunda bir yer buldum gayet güzel işlem yapıyorlar
İş konusunda da çok titizler, Ayrıca işlemi yapacak personelin yoğunluğu olduğundan dolayı. ancak sabah 8 de randevu verdiler.

inşallah benim aracada aynı titizlikte davranırlar.

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gökay Bey.
Valla sonunda bir yer buldum gayet güzel işlem yapıyorlar
İş konusunda da çok titizler, Ayrıca işlemi yapacak personelin yoğunluğu olduğundan dolayı. ancak sabah 8 de randevu verdiler.

inşallah benim aracada aynı titizlikte davranırlar.

Umarım istediğiniz gibi olur.Daha sonra sorunlarınız olursa seve seve yardımcı olurum.Fikir alışverişinde bulunmuş oluruz.