ASTRA SEDANLAR İÇİN MULTİMEDYA YARDIM

• Konuyu başlatan serdar23
  • Başlangıç tarihi
S

serdar23

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar daha önce böyle bir konu açmıştık ama fazla bilgi edinme şansı bulamamıştık sebebi ise sitede meydana gelen bazı aksiliklerdi. Multimedya ile ilgili olarak bir çok seçenek sunulmuş ancak benim gibi bu işin içinden çıkamamış olan arkadaşlar için sizlerden ricam bilgili olan bir arkadaş bize multimedya sistemlerinin özelliklerini ( Android olanlar olmayanlar, Araç özellikleri ile uyumlu uyumlu olmayan, faydalı faydasız, ucuz pahalı, kameralı kamerasız) ayrıntılı bir şekilde bu konu altında yazabilirlerse (Dağınık olarak değil toplu) memnun oluruz

sasadx12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA SEDANLAR İÇİN MULTİMEDYA YARDIM

ben araştırdım baya,şu an en iyisi android 4.4,  android olmayanlardada necvox un son sürümü iyi, android olmayanlarda menü geçişleri daha yavaş (akıcı değil), onun dışında ekran dokunmatik hassasiyeti android te daha iyi , ekran dokunmatiğine 10 üzerinden puan verirsek  ve eğer i phone ekran hassasiyetini 10/10 baz alırsan , android ekran 10/7 diğer cihazlar 10/5 civarı alır.

Benim tavsiyem android 4.4 olur

S

serdar23

Bilgi Girilmemiş

sasadx12 link' Alıntı:
ben araştırdım baya,şu an en iyisi android 4.4,  android olmayanlardada necvox un son sürümü iyi, android olmayanlarda menü geçişleri daha yavaş (akıcı değil), onun dışında ekran dokunmatik hassasiyeti android te daha iyi , ekran dokunmatiğine 10 üzerinden puan verirsek  ve eğer i phone ekran hassasiyetini 10/10 baz alırsan , android ekran 10/7 diğer cihazlar 10/5 civarı alır.

Benim tavsiyem android 4.4 olur
.    Yani hem android bende android olmayan cihazlardan en iyisi necvox diyorsun?? Peki bu cihazlardan herhangi birini araca baktığımızda mesela benim araç edition ne gibi eksilerim ve artıları olacak

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

serdar23 link' Alıntı:
.    Yani hem android bende android olmayan cihazlardan en iyisi necvox diyorsun?? Peki bu cihazlardan herhangi birini araca baktığımızda mesela benim araç edition ne gibi eksilerim ve artıları olacak
Android için Necvox'a bakmanıza gerek yok. Eğer Android alacaksanız aşağıdaki linkte mevcut ürünü bir arkadaşım Juke model aracına taktırdı. ևok memnun, ben de yaklaşık 1 saat kurcaladım hoşuma gitti.
http://www.carvocal.com/urun/362-opel-astra-j-android-4-4-4-kitkat-navigasyon-dvd-usb-kamera.html

(daha uygun fiyata alabilirsiniz linkteki cihazı)
Android olmayacaksa;
Necvox Platinium taktırabilirsiniz. Onun fiyatları yukarıdaki ürünün fiyatından çok daha fazla. O yüzden tercih sizin :)
http://www.hepsiburada.com/necvox-d...nelk.oto.pla&gclid=CNShqLOLrMwCFaoy0wodqwgK7g