Astram delirdi, lütfen yardım

mesut_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:mad:
ustalarım bugün başıma gelenler:
araba zor çalıştı ve bütün kırmızı ışıklarda stop etti.
fren yapınca fren ayağıma 3-4 kere geri tepme yaptı ve tutmadı.
araca gaz veriyorum, boğuluyor ama gitmiyor ardından stop ediyor.3 kez tekrarladı daha sonra düzeldi.
aracın zaten 2-3 aydır motor arıza ışığı yanıyor. ustaya gösterdiğimde bobin dedi değiştik düzeldi ama yine yandı.tekrar götürdüm bir şey yok dedi.bu opellerde kafasına göre yanar dedi, ama araba yokuşlarda bildiğin bayılıyor rezil oluyorum.
bugün işe zar zor gittim ve geldim elimde kalacaktı az daha.işim dolayısıyla izinde alamıyacağım haftasonuna kadar.yardımcı olabilecek varsa çok teşekkür ederim şimdiden.sizce aracı yarın bu hallerde trafiğe çıkarsam sorun olurmu.:sorry:
bu arada aracım
2005 astra enjy twinport

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
O ustayı değişin, o önce kendi kafasına baksın, kafasına göre yandığı falan yok. Buna usta falan demeyin. Ankara'dasınız Opel Garage a gidin, baktırın aracınıza, Opelim den derseniz, Hakan ilgilenecektir aracınızla, boş yere canınızı tehlikeye atmayın, boşa da para harcamayın. Ne adamlar var, bir de usta diyorlar kendilerine.

mesut_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi haklısın daha uğramadım zaten o ustanın yanına. zaten adam akıllı usta çok yok piyasada.hakan abiye gitcem en kısa zamanda ama inşallah çok büyük sorunlar çıkarmaz.
teşekkür ederim ilginiz için :)

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun, 2005 model bir arabanın böyle tepkiler vermesi bana çok acayip geldi... Toros mu ışıklarda istop etsin hayret bişey... Aracınız sanırm lpg'li.. Lpg aracı gerçekten öldürüyor yahu...

mesut_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısınız araç lpgli ama benzinde kullandığım halde böyle.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun, 2005 model bir arabanın böyle tepkiler vermesi bana çok acayip geldi... Toros mu ışıklarda istop etsin hayret bişey... Aracınız sanırm lpg'li.. Lpg aracı gerçekten öldürüyor yahu...

LPG'den ziyade eline tornavida alan iş yapmaktan aciz herifler öldürüyor motoru. Kötü motor yok kötü usta var gerçekten...

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kafasına gore yaparmıs lafa bak ya...
yan sanayı bobın taktı ıse yapabılır bence tekrardan ucuz yollu yada cıkma da takmıs olabılır usta kızmada senınkıde ayrı bı olay 2 3 ay arıza ısıgı yanık mı kullandır aracını

mesut_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kafasına gore yaparmıs lafa bak ya...
yan sanayı bobın taktı ıse yapabılır bence tekrardan ucuz yollu yada cıkma da takmıs olabılır usta kızmada senınkıde ayrı bı olay 2 3 ay arıza ısıgı yanık mı kullandır aracını
yok abi: orjinal taktım delphi. araç önceleri ara sıra yokuşta bayılıyordu şimdi ise saydığım sorunlar eklendi. evet ışıkla beraber kanka olduk 2-3 aydır.:mad:

Nihat.Ak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallahi bende a riza isiklari ile dolasiyorum ama benimkilerden birisi isi sensoru digerleride tekleme hatasi. Seninkiler neydi. Merak ettim.

HTC EVO 3D X515m cihazımdan gönderildi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok abi: orjinal taktım delphi. araç önceleri ara sıra yokuşta bayılıyordu şimdi ise saydığım sorunlar eklendi. evet ışıkla beraber kanka olduk 2-3 aydır.:mad:

Delphi kaliteli bir yan sanayi üründür, orjinal GM ateşleme bobini var arkadaşımın aracında.
Ben TAP marka 60 liralık ateşleme bobini taktım, nazar deymesin çok güzel ateşliyor :D