Astra'm Su Altında Kaldı

aligüler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün Tokatta adeta bir felaket yaşandı ve bende aracımla(2014 Astra 136ps) sele kapıldık.Araç nerdeyse kapı camlarına kadar suya teslim oldu.Arabanın motoru tamamen su aldı.Su içerisinde stop etti ve bir daha da çalışmadı.Rapor tutturup tabi fotoları ile birlikte servise çekici marifeti ile gönderdim.Aracın tabi içi de su aldı.Bu konuda tecrübesi olan var mı acaba?Eksper tamir yönüne mi gider yoksa araç perte mi çıkar?

c_eken

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sel hasarlarının büyük çoğunluğu perte ayrılır, ayrılmazsa bile var gücünüzle perte ayırmak için ısrar edin, bugün tamir edilse bile elektrik tesisatı sorunları uzun yıllar peşinizi bırskmayabilir. Geçmiş olsun.

Sent from my iPad using Tapatalk

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun.. Araç büyük ihtimal perte ayrılır..

Sent from my iPhone using Tapatalk

CeSaR_85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun pert için sonuna kadar ısrar edin.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Araç pert olur. Geçmiş olsun Allah canlara zarar vermesin.

aligüler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi dilekler için teşekkür ederim.Evet araba da oğlum da vardı.Canımızı zor kurtardık.Arabamı seviyordum.Bakalım pert olursa tekrar aynı araçtan düşünüyorum.

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
Bir arkadaşım İstanbul kartalda 3gunluk sıfır aldığı golfü sele kapıldı. Sizinki gibi aynı. Kasko firması önce tamir ederiz dedi. Bizim arkadaş kabul etmedi, itiraz etti. Araç perte ayrıldı, koskodan parasını aldı. Muhtemelen aynısını size de teklif edecekler. Kabul etmemeniz yararınıza olacaktır. Çünkü tamir de olsa hasar kaydı bi hayli yüksek olur.

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Cuma gece bende uzun yolda idim. Samsun Terme Çarşamba da acayip yağmur vardı. Hatta çarşamba da selin içinden geçmek durumunda kaldım.

Geçen yılda yine aynı olayı Hopa da yaşamıştım bebek ve eşim suyun içine gözüm kapalı dalmak zorunda kaldım o an araba maraba düşünmüyor insan.

aligüler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sigorta yetkilisi (eksper) ile yaptığım görüşmelerde aracın masrafının yaklaşık 24 000 lira tutacağını ve dolayısıyla pert değil tamir yoluna gidilebileceğini söyledi.Ben aslında pert olmasını tabi istiyorum ama bunun için masrafın 30 000 lirayı geçmesi gibi bir durum var.Bakalım bekliyoruz.Yalnız süreç çok ağır işliyor.