atamalar ıle ılgılı bı soruu

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı aksamlar
Kız arkadaşım 26.tercıhten otomatık olarak hakkarı yuksekova ya atandı.
Degerlı koyunde ozel egıtımcı olacak bı kac bı yere sordum hatta ıl jandarmayı aradık ıyı ıyı dendı ama smdı ankaradan saglam bı yerden haber geldı 4000 cıvarı ısıd mılıtanı gırıs yapmıs pkk yıgılma yapıyormus ıl jandarma komutanıda aksamları eylemler cok oluyor demıstı aksam dısarı cıkmasın demıstı sımdı gıtme dıyorumla dıyemıyorum arasındayım devlet kurumu dıye bıseyde demek ıstemıyorum ole acayıp sacma kontagı kapatmıs durumdayım leyla modunda dolasıyorum.
Sızce ne yapmalı ne etmelıyız napmalıyız

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakkınızda hayırlısı olsun. Keşke bu araştırmayı tercih yapmadan önce yapsaydınız. Elbetteki yaşam şartları zor olacak fakat devlet memurluğu ve bundan nasipse bir ömür boyu geçimini sağlayacak. Bence yaşam şartlarına bir süre katlana bileceğine inanıyorsa gitmeli diye düşünüyorum. Allah hakkında hayırlısını versin.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Secımıbız yapmadık ıste yazdıgı yerler olmayınca otomayık atama yapmıs sıstem 450kusur atama yapmıslar hakkarıye bu sene ne hıkmetse

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Secımıbız yapmadık ıste yazdıgı yerler olmayınca otomayık atama yapmıs sıstem 450kusur atama yapmıslar hakkarıye bu sene ne hıkmetse

ne kadar süre sonra tayin olma hakkı var acaba. 1 sene sonra falan tayin olabiliyorsa gidile bilir...

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 sene sabıtledıler ve es durumu bıle olsa 3sene sıgorta ıstıyo es ıcın yanı donemez gıderse oylede bı durum var

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gitmezsede 1 yıl cezalı olur yani 2016 da atanma ihtimali olablir. Ama şu da var. Gidip başlarsa 3 yıl sonra o hizmet puanıyla iyi yerlere tekrar tercih edebilir. Siz de devlet memuruysanız 1 yıl sonra eş tayini isteyebilir.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Korkmayın,Evvelallah pkk bitiyor yakında.ONlara Abd babaları İŞİD i bela verdi İŞİd ile pkk yı bitirtecek,İŞİD i de barzaniye ;) onlar hala kime kul kimin elinde oyuncak olduklarını anlayamadılar.Hoş anlasa Apo anlardı onca sene.ABD Pkk yı İŞD e bitirtecek öyle görünüyor.Pkk türkiye ile değil şimdi İŞİD ile uğraşacak bitene kadar.