Ateşleme

Esirinim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese kolay gelsin ..
Arkadalaşlar 1 ay önce triger buji buji kablosu bobin degisimi yaptirdim..araç acayip şekilde ivmelemede çekiste falan zayifladi..
Bi süre sonra tekleme yapinca yolda birakti servisten birini bulup buji uclarini ayarlayip yoluma devam ettim..
Araç şuanda calisirken rolanti ayarsiz gibi calisiyo ustalarin dedikleri orjinal buji kablosu kullanacaksin dediler...
Astra 1.6 f kasa orjinal buji kablosu nerden bulabilirim yada sorun gercekten bu mu yer ankara

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Taktiginiz parçaların markası nedir? Aracınıza uyumlu olduğuna emin mısınız?

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Esirinim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Taktiginiz parçaların markası nedir? Aracınıza uyumlu olduğuna emin mısınız?

Gm üzerinde çikan çift tirnak buji eskisini hatirlamiyorum ama amerikan piyasa mali buji kablosu

Kerim Avcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bobin orjinalmi, buji uçlarına yaptığınız işlemi anlamadim. Ama muhtemelen sente hatası gibi.

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bana da sente hatası gibi geldi. Triger değiştirirken düzgün yapamamış olabilirler mi?

Esirinim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana da sente hatası gibi geldi. Triger değiştirirken düzgün yapamamış olabilirler mi?

Sente 1 diş kaçikti ayarladi ama ne kadar oldu anlamadim
Orjinal bobini bozuk diye yeni bobin aldim oda yolda koydu o anda servis tamircisi arkadas bulduk allahtan eski bobin bagajdaydi geldi eski bobini takti ama tekleme yapiyordu saga çek arabayi dedi cektim
Bujileri cikarip uclarini penseyle bi ayarlama yapti ama anlamadim taktiktan sonra bana bozuk dedikleri orjinal bobinde saglam cikti
sadece calisirken pır pır gibi hafif düzensiz ve normalde sehir ici 280 lpg fiyatiyla 21 22 kurus yakan arac suanda sehir ici ayni kullanimda yaklasik 30 kurus yakmaya basladi
Bana tavsiyesi orjinal buji ve tek tirnak orjinal buji oldu
Aracin bozuldugu arti odedigim paralar yanima kar kaldi
Eskiden emsallerini birak 2010 model araclarla kapisan aracimi ozledim ve iyice strese soktu
Sorun ne anlamadim

a.culcu

Kayıtlı Kullanıcı
02-Adıyaman
Siteyi ziyaret et
sente ayarını iyi yapamamış büyük ihtimalle.o ayarı cihazla yapanlar var, onlara yaptır.