atiker - zavoli - landi renzo hangisi

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yuh 280 mi yaktı :s benim 6 silindir bile şehir içinde 250ykr yi geçmiyor...

arkadaşlar şehir içinden içine fark var. örnegin bizim burası küçük bir yer. ev le iş arası 1.5 km yani araba ısınmadan zaten varıyorum işe. fakat büyük şehirlerde her nekadar dur kalk fazla olsada marşa basdınmı en az 10-15 km gidiyorsunuz. zaten arabalar ilk 10 km fazla yakıyor motor ısınıncaya kadar. Yani şehir içi aldata bilir önemli olan uzun yolda ne kadar yaktığı. ( ben atiker kullanıyorum LPG 1.90 TL - km de 0,15 kr yaktı)

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1. teleflex
1.5 prins
2. brc zavoli lovato ladirenzo
3. atiker

bu sıralamaya göre zavoli ile değiştirebilirsiniz

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç düşünmeden Landirenzo omegas taktırın derim.. Geçen haftaiçi 2004 Vectra C aracımıza taktırdık.. Gerçekten hem performansı daha iyi oldu benzinden hemde en az %50 daha tasarruflu.. Yaptığım hesaplarda şehir içi 19-20ykr şehir dışı 13.5-14ykr arası yaktı.. Daha 250 km falan oldu takılalı ama şimdiden çok iyi olacağı belli..

mratoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g aracımda landi kullandım 40000 km kadar hiç sorun yaşamadım. Corsa c aracıma atiker taktırdım 10000 km oldu yaklaşık bundada bir sorun yok fakat enjektörler gürültülü çalışıyor dizel araba gibi tek rahatsız olduğum konu bu.

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son ölçümüme göre(çoğunluğu uzun yol ve sakin kullanım) 200 kuruşa kadar düşürebildik yakıtı (lpg litre 1.86) ne dersiniz. daha da düşmesi mi lazım yoksa değer iyi mi. atikerle devam mı yani.
bu değerlerin bile bana anormal gelmesinin nedeni bir önceki arabam station vagon vectraydı ağırlığı 1500 kg. olmasına rağmen uzun yolda ortalama 140 - 150 km hız ile yakı 140 kuruş dolayındaydı.