!...Auto King ... !

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaskonun mini onarım özelliğinden faydalanarak Ön tampondaki ufak bir çiziği ( 30 cm kadar sürtme kaynaklı yan yana çizikler ) lokal boyadılar sonuç mükemmel. Ayrıca hasardan yararlanmak için de Autoking i tercih ettim, ve arka tampona geri geri gelen bir jeep in çarpması sonucu oluşan hasar için bıraktım, sonuç on numara işçilik, boya hiç sırtmıyor, orjinali gibi duruyor, tampon önceden de boyandığını söyledim bu nedenle boyayı tamamen kazıyıp yeniden boyadılar, tampon içinde kırılan yerleri onardılar, arka panel hafif içeri girmişti düzelttiler, yani servislerden çok daha kaliteli işçilikleri var ve iki yıl garantili iş yapıyorlar. Yer Sakarya Autoking...

Son düzenleme:

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla 1 kere Corsa'yı bıraktım düzgün aldım.. 1 defa vectra'yı bıraktım arka tampon için arka bagaj kapağına 7 cm x 5 cm oranında boya bulaştırdılar çıkmadı birdaha.. 1 defa vectra elegance bıraktık tampon altındaki siyak lip'i boya yapmışlardı.. bir defa'da forumdan bir arkadaşımızın astra'sını götürdük boya olmayan sadece çizik rötuşu yapılacak ön çamurluğu komple boyamışlardı.. şaka gibi bir firma bence.. risk almaya değmez..

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bursa AutoKing e 3 kez aynı sizin gibi kaskomun mini onarım hizmetinden faydalanmak için aracımı bıraktım.İşçilik güzel ama dodiklere boya bulaştırmışlardı, çok önemsemedim.Genel olarak kaliteli hizmet vermeye calisiyorlar ve teslim etmeden önce, istediginiz gibi olmuş mu diye soruyorlar.Her sene tampon köşelerini çizikten dolayı rotuslatıyorum, son gittigimde arka tamponu komple boyadılar.Sonuç olarak ben kendi işlemlerimi baz alarak memnun kaldıgımı söyleyebilirim

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun aradılar , arac yarın öğle saatlerine doğru hazır olur dedıler .. arka tamponun ıc kısmında tahribat varmıs onların duzelmesı gerekdıgı söylendı bende tamam acelesı yok dedım ..

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun aldım arkadaslar auto kıngden aracımı , gayet memnun kkaldım temız ıscılık yapmıslar ...

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
memnun kaldiysaniz sorun yok...ama sanirim islerini biraz agirmi yapiyorlar ? ..

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işlerini iyi yaptıklarını söyleyebilirim. benim uyarım başka bir konuda olacak. tamponunuz tamir görürse ve daha sonrasında bir kaza esnasında hasar görüp değişmesi gerekirse eksperler bu tampon daha önceden tamirli. zaten sağlam değilmiş deyip çıkma tampon alın yada en uyduruğundan yan sanayi tampon takın diyebiliyorlar.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
memnun kaldiysaniz sorun yok...ama sanirim islerini biraz agirmi yapiyorlar ? ..

1 gun gecıkmelı verdıler , telefon acdılar bana tamponun arka tarafında tahribat oldugunu söyledıler , 1 gun daaha kalmasının gerekdıgı söylendı bende sıkıntı olmaz dedım .. sanayıde daha onceden ön tamponum yuzunden 1hafta kalmısdı ufacık bı cıt ı yerıne oturtamadıkları ıcın..