Autoking mi Opel servis mi ? (Oglunmu var derdin var :) )

Autoking mi Opel servis mi ?

• Autoking

Oy: 7 41.2%
  • Opel servis

Oy: 10 58.8%

• Kullanılan toplam oy
    17

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Autoking mi Opel servis mi ? (Oglunmu var derdin var :) )

Kaskoyu bozdurmayın sanayide müthiş ustalar var danışın ve boyatın lokal!

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

denizcetin link' Alıntı:
kesinlikle auto king özellikle maslak şubesi, çok iyi işçilikleri var, benim aracın iki kapısınıda anahtarlarla çizmişlerdi pasta cilayla kapancak gibi değildi,iki yere gittim kapıların boyanması lazım dediler, son çare olarak auto kinge gittim,1 ay sonraya randevu verdiler, bence beklemeye değer aracı almaya gittiğimde gözlerime inanamadım çiziklerden eser yok,herhangi bir prüz yok,minionarımdan yaptırdım, gerçekten işlerini çok iyi yapıyorlar.. okkk eğer kaskon devam ediyorsa mini onarımdan yaptır üzerinide kendi cebinden öde..

Çiziklerin fotoğrafı varmı peki siz maslak oto king'te yaptırdınız ya nasıl yaptılar bilgi verirmisiniz.

pesimistyLE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

denizcetin link' Alıntı:
kesinlikle auto king özellikle maslak şubesi, çok iyi işçilikleri var, benim aracın iki kapısınıda anahtarlarla çizmişlerdi pasta cilayla kapancak gibi değildi,iki yere gittim kapıların boyanması lazım dediler, son çare olarak auto kinge gittim,1 ay sonraya randevu verdiler, bence beklemeye değer aracı almaya gittiğimde gözlerime inanamadım çiziklerden eser yok,herhangi bir prüz yok,minionarımdan yaptırdım, gerçekten işlerini çok iyi yapıyorlar.. okkk eğer kaskon devam ediyorsa mini onarımdan yaptır üzerinide kendi cebinden öde..

Mini onarımdan yaptırınca plaka sorgulatınca çıkıyormu bu hasar satarken sorun yaratabilir fotoğraf çekilmezse eğer tramere işliyorsa ?

denizcetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

malesef giderken resimlerini çekmeye unuttum ama içiniz rahat olsun minionarım tramer kayıtlarında çıkmıyor, aracı teslim ederken özellikle sormuştum..

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

pesimistyLE link' Alıntı:
Mini onarımdan yaptırınca plaka sorgulatınca çıkıyormu bu hasar satarken sorun yaratabilir fotoğraf çekilmezse eğer tramere işliyorsa ?

Astra H aracımda kaskoyu %60 hasarsızlık indirimi ile 500 tl ye AXA ya yaptırmıştım
aynı yıl içerisinde 1 adet ön cam değiştirme hakkımı kullandım
ön camurluk ağzında 2 cm çapındaki taş izi için mini onarım hakkımı kullandım
tatil dönüşü tilkiye vurdum ön tampon değişti.

yıl sonunda kaskomu yeniletirken hasarsızlığımın 1 kademe düşmesi %40 olması gerekirken axa firması bana 2700 tl fiyat verdi. bir yıl iöçinde 3 hasarım olduğu ve riskli müşteri grubuna girdiğimi söylediler. Başka firmalardan 3000 tl ye kadar fiyat verdiler. Axa oyak mini onarımı cam kırılmasını hep hasar olarak tramere işlemiş. Onca itirazımıza rağmen aldığımız yanıt poliçenizdeki koşulları okudunuz imzaladınız oldu. 8 punto yazıları okumamıştım ki :) :) yani biz sizi lekeledik gelin bize 2700 e kaskoyu yeniletin yada başka şirketlerde 3000 tl ye halledin dediler.

bende mecburen kaskoyu yeniletirken aracı anneme satış yaptım. Annemdeki aracın kaskosunu astra h aracıma devredip onun hasarsızlık indirimini aldım.

Kaskodaki maddeleri okuyun. size sunulan bir çok ücretsiz hizmet tramere yansıtılıyor. axa poliçesini sonradan okuduğumda mini onarımların tarmere far kırılması olarak işlendiği yazıyor. aracımın farları orjinal olmasına rağmen şu an sorgulamada far değişmiş görünmekte.

babakral55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BABAKRAL55 link' Alıntı:
Benim çocuk dün aldıgı arabayı manitasıysa gezerken alışveriş magazasında duvara sürtmüş.Allahtan sadece  sol çamurluk ve kapı kollarında sürtme var kapılarda bir şey yok.Benim sormak istedigim autoking 220 tl (2gün) servis 250 tl (4 gün) dedi siz olsanız kime yaptırırırsınız.Birde bunun için kasko yu deldirmisiniz ? Birde kaskodan yaptırırsam yerine araç veriyorlar onada ihityacım var.şimdiden teşekkürler[img=800x600]http://o1311.hizliresim.com/1h/m/upv9g.jpg[/img]
Bu gün Autoking e tekrar gittim.Kapı kolları ve resimdeki hasar + boya koruma toplam 275 tl fiyata anlaştık ancak benim 4 adet mini onarım hakkımı da kullanacaklar artık hayırlısı