Aveadan telefon alabilirmiyim?

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiçbir firma karı olmayan iş yapmaz, hele hele ucuza bir ürün satmaz. Sizden vereceği ürüne karşılık sözleşme yapar, en ufak bir terslikte de çamura yatar. Bu arada, aveanın müşteri ilişkileri iyi değil :( .

Aynen abı , avea jet imi kapatana kadar canım cıktı taahhüt ümün bitmesine 2 ay kala hattı kırdım ve genede 130 ar tl fatura odedım sonra aradım azıma ne gelırse saydım benı bıseye abone yapmıslar falan fılan bıton kavga en son aydan 70 tl almadılar sayıp soverek aveadan ayrıldım...
Aveaya sakın ama sakın baglanmayın , bır kere baglandıktan sonra ne kampanya yapıyor ne hedıye verıyor ...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aldım zamanında öde öe bitmiyor 24 ay taksit ödedim...24 aylık tahahüt imzalıyorsunuz...
eğer o 24 ay içinde aveadan çıkarsanız yada herhangibir kapama yaparsanız telefonun parasını ödüyorsunuz peşin olarak...

geçenlerde babama almıştık son aydı ve bitti..babam tarifesini değiştirdi...ve son taksit yatmamış gözüküyormuş...telefonun komple parası ceza geldi...sonra şikayet etti falan derken iptal ettirdi...ama bayagı 2-3 gün ufrastı aveadan aramadığı yer kalmadı...ama tarife değiştiren avea bayisine ceza yüklendi galiba çünkü böyle bir tahahüdünüz var demesi gerekiyormuş...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklaşık 11 yıldır avea önceki adıyla aycell kullanıyorum. bu güne kadar hiç bir sorun yaşamadım.

hat kapanması durumunda ve ya ödeme geçikmesi durumunda kredi kartından çekim yaparak telefon alabilirsin, faturaya ek şeklinde telefon alamazsın.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senelerce turkcell kullandıktan sonra avea geçiş yaptım. aveadaki heryöne sms ve dakikalar cazip olmasa turkcell'den şaşmam şahsen. vodafone'de kullandım ama türkiye'deki en kaliteli operator turkcell...