Baba olmak böyle birşey

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Güneş doğudan doğar ama doğu halen karanlık" sözünü çürüten karanlığı aydınlatan bir haber gercekten takdir edilmesi gereken bir babaymış helal olsun

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burda ilginç bi çelişkide çıkıyor ortaya. Devlet okul yapınca ağzını trilyon dan açar. Adam 40.000 TL ye malettim diyor. Arada heba olan çimentoların demirlerin, verilen cep harçlıklarının boyutunu varın siz hesaplayın.
Adama helal olsun demiycem, olması gerekeni yapıyor. Eskiden köy okulları imeceyle yapılırdı. Öğretmen köy konağında yatırılır, yemeğini köylü sırayla gönderir, yakacağı odunu kendi odunluklarından verirlerdi. Bu ülke böyle özverilerle bugünlere geldi. Mesela benim dedemde devlet ilçeye hastane yapacağı zaman 6000 m2 arsasını bağışlamış. Herkes o zaman helal olsun demiş. Şimdi ben 6 dönüm yer bağışlasam hastane için herkes enayi der. Çünkü mantık değişti.

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Helal Olsun...

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burda ilginç bi çelişkide çıkıyor ortaya. Devlet okul yapınca ağzını trilyon dan açar. Adam 40.000 TL ye malettim diyor. Arada heba olan çimentoların demirlerin, verilen cep harçlıklarının boyutunu varın siz hesaplayın.
Adama helal olsun demiycem, olması gerekeni yapıyor. Eskiden köy okulları imeceyle yapılırdı. Öğretmen köy konağında yatırılır, yemeğini köylü sırayla gönderir, yakacağı odunu kendi odunluklarından verirlerdi. Bu ülke böyle özverilerle bugünlere geldi. Mesela benim dedemde devlet ilçeye hastane yapacağı zaman 6000 m2 arsasını bağışlamış. Herkes o zaman helal olsun demiş. Şimdi ben 6 dönüm yer bağışlasam hastane için herkes enayi der. Çünkü mantık değişti.

:good::good:

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
milli eğitim müdürü kuru kuru teşekkür edeceğine, ulan şimdiye kadar biz niye yapmadık deyip adama en azından hayvanlarının bi kısmını verseymiş ya...

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
burda ilginç bi çelişkide çıkıyor ortaya. Devlet okul yapınca ağzını trilyon dan açar. Adam 40.000 tl ye malettim diyor. Arada heba olan çimentoların demirlerin, verilen cep harçlıklarının boyutunu varın siz hesaplayın.
Adama helal olsun demiycem, olması gerekeni yapıyor. Eskiden köy okulları imeceyle yapılırdı. öğretmen köy konağında yatırılır, yemeğini köylü sırayla gönderir, yakacağı odunu kendi odunluklarından verirlerdi. Bu ülke böyle özverilerle bugünlere geldi. Mesela benim dedemde devlet ilçeye hastane yapacağı zaman 6000 m2 arsasını bağışlamış. Herkes o zaman helal olsun demiş. şimdi ben 6 dönüm yer bağışlasam hastane için herkes enayi der. çünkü mantık değişti.
+9999