Bagaj Hacmi

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bagaj Hacmi

Sting link' Alıntı:
Eskisinde de ayni yenisinde de ayni ama kac litre brni ilgilendimez ama normal aileye sor yeter Bagaj biraz küçük gibi gelmeye başladı iki kisi iken sorun yoktu ama kızımızdan sonra yetmez oldu bugün yola çıkarken gördüm ki uzun tatile çıkacak olsak araç yetmeyecek on koltuk ve arkakoltuktsn de biraz yerine eşya koymak zorunda kaldım :( bu arada. Bende insignia sport tourer düşünmeye başladım yada paşsat :)

Bir sonraki hedefim Panoramik Sunroof'lu bir Insignia ST. Kesinlikle çok güzel bir araç, çok binmişliğim var içine şiddetle tavsiye ederim. :)

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

general_non_non
GNSpower link' Alıntı:
Bir sonraki hedefim Panoramik Sunroof'lu bir Insignia ST. Kesinlikle çok güzel bir araç, çok binmişliğim var içine şiddetle tavsiye ederim. :)
Doğan bende gecen hafta inceledim hatta benim aracın üzerine 4000 tl verip alabilirdim 2011 model beyaz cosmo 16500 km panoramik sanruf orijinal navigasyon vardi ama aklıma insignia yakıtı geldi malum arac yakmiyor sanki depoda delik vwrmis gibi hissttiriyor bende düşüneyim dedim dizeleri cok pahalı gider paşsat variant alırım o paraya

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
general_non_nonDoğan bende gecen hafta inceledim hatta benim aracın üzerine 4000 tl verip alabilirdim 2011 model beyaz cosmo 16500 km panoramik sanruf orijinal navigasyon vardi ama aklıma insignia yakıtı geldi malum arac yakmiyor sanki depoda delik vwrmis gibi hissttiriyor bende düşüneyim dedim dizeleri cok pahalı gider paşsat variant alırım o paraya

Doğru diyorsun Eser ama sen Active Select'te ekonomi yapabilmiş adamsın, Insignia düz vites senin önünde dize gelir bence. :)

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İstanbulda olmayacak olsam hiç düşünmeden alırdım fakat İstanbul ve düz vites aracı ikisini bı arada düşünmek istemiyorum maalesef ama kanıma girmiyor da degil bakalim artık bugün bagaj olayından sonra iyice düşünmeye başladım

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

insignia 1.6t de otomatik vites olsaydı şu an insignia kullanıcısı olurdum belki önümüzdeki senelerde gelir