bagaj su almış

PrestiJ_o7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün arabayı temizledim
bagajıda boşalttım bagajda sağ tarafta çamurluğun üstünde
su gördüm, yedek lastiğe varıncaya kadar çıkardım
bide baktım yedek lastiğin yarısına kadar su dolmuş şaştım kaldım
her tarafına baktım ama su alabilecek bi yer göremedim
bu konuda bilgisi olan varmı acaba

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun benim vectra b de var.Sağ arka çamurluk tarafı tam köşe bagaj içi ıslanıyor.Yağmurlu havalarda ve yıkamalarda su alıyor.

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya benim 2002 corolla vardı, reklamında brad pitt olan tr üretimi meşhur kasalar, yıllarca kullandım hiç böyle birşey yoktu, arabayı satmaya karar verdik, bende kaldığı son 1 ay stepne yeri havuz gibi geziyordum, ne kazası var ne alttan darbesi var, serviste kaynağını bulamadım bende, sonunda stepne yerinde bi tahliye contası var o açık gezdim, giren su girdiği gibi aşağı akıyordu.

astra h ve bu dönem corollalarda nasıl birşeyse paso bu durum var...

PrestiJ_o7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya benim 2002 corolla vardı, reklamında brad pitt olan tr üretimi meşhur kasalar, yıllarca kullandım hiç böyle birşey yoktu, arabayı satmaya karar verdik, bende kaldığı son 1 ay stepne yeri havuz gibi geziyordum, ne kazası var ne alttan darbesi var, serviste kaynağını bulamadım bende, sonunda stepne yerinde bi tahliye contası var o açık gezdim, giren su girdiği gibi aşağı akıyordu.

astra h ve bu dönem corollalarda nasıl birşeyse paso bu durum var...

bende çok baktım, altına baktım, çamurluklara baktım
bagaj kenarındaki lastiklere baktım, tavanına baktım hani belki anten kenarından filan aldı diye bişey bulamadım o kadar su nasıl girdi aklım almadı, öyle tahliye contası varsa bende açık tutayım

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim kullandığım tüm arabaların stepne yerinde tahliye contası vardı, sizin araçta da muhakkak vardır. tüm kullandığım arabalar derken bir dönem symbol kullanmıştım onu saymamalıyım, zira reno hala stepne yeri yapmayı öğrenemedi :D

PrestiJ_o7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
reno fransız çok görmemek lazım :D bi ara kafaya koymuştum
symbol alacaktım sırf yakıtı için, 4 ay aradım istediğim gibi bi araba bulamadım

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
abi senin araba sıradışı bişey diyemem :D

Ne sen sor ne ben söyleyeyim :D opel Graj sahibi Hakan beyin taşıdığı suların hesabı kalmadı kaçak yeri bulalım diye :D meğerse tavanın birleşme noktasında macuna benzer malzeme ömrünü doldurmuş :D çatlardan su almaya başlamış :sopa: bu kadar olur yani