bagaja su giriyor

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
bu akşam bagajı açtığımda stepnenin sağ üst tarafına gelen yerde bagaj halısının olduğu yerin bayağı bir ıslandığını gördüm.sağına soluna bayağı baktığım halde bu suyun nereden geldiğini bulamadım.su sadece burada var.bağajı içeriden örten kapak dahil başka hiç bir yerde göremedim.corsa c'lerde daha önce böyle bir sorun yaşadınızmı?bu su nereden gelebilir?:help: :help:

rimednac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhtemelen yağmur suyudur. Yanlış bilgilendirmek istemem ama benim bagajın sol kısmı ıslanırdı. Kaportayı çevreleyen lastiğin bir kısmı dışarı çıkmış yerine çektim sorun olmamıştı bir daha. Sağını solunu bi kontrol et istersen.

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Sorun çözüldü

Su arka sağ stoptan giriyormuş.Stopun içine giren kablolar kaporta ve stop arasında etrafı plastik bir yerden geçiyor.Burayı silikonlayınca geçti.3-4 gündür bayağı şiddetli yağmur olmasına rağmen su girmedi.Cevaplayan herkese teşekkür ederim.

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Sorun çözülmüş diye sevinmiştim ne güzel ama bu akşam arka koltuğun sağ taraftaki minderini kaldırınca oranın da ıslak olduğunu farkettim.Yeni bir şeymi çözüm öncesindenmi anlayamadım.Böyle giderse ben bu arabayı ya satarım yada yakarım

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
suyun kaynağı amortisör kuleleri olabilir bence aracınızı opel team servise göstermenizde bi yarar war çok basit bir çözümü wardır mutlaka.

vipastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşımda vectra b var onunda bağajına su giriyordu. araştırdık ki bağajda çamurluk içinin üst tarafına döşeme yapılmamış haliyle dışarıda yağmur yağınca kanoluferide açınca buharlaşıp nem yapıyor ve aşağıya damlıyordu .bagajda kaporta gözüken her yere döşeme bezinden yapıştırdık ve sorun çözüldü.

kardeş bilgin olsun diye paylaşmak istedim.belki aynı sorun olabilir.