Bakım bilgisi

Emre.1

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba, sizlerden bilgi almak istiyorum 2011 Model astra h dizel aracım var 72 binde 10 bin bakımları yaptırdım ileride bana sorun açmayacak 10 bin bakım dışında neler yaptırmam gerekli hangi bakımları yaptırmamı önerirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Yağ soğutucu istersen değiştirebilirsin ileri motorda patlarsa filan diye su pompa imkan varsa değiştir orj. Olsun disk balata kontrolü yaptır balata değiştir antifiriz fren hidroliği şanzuman yağı değiştirmelisin yağı 5.30 ve motul yada imkan varsa liqui moly kullan su borularını elinle kontrol et sertleşme varmı yedek su deposu sararmışmı ve kapağı bunlar imkan değiştir ici görünmüyor sa

Emre.1

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Yağ soğutucu istersen değiştirebilirsin ileri motorda patlarsa filan diye su pompa imkan varsa değiştir orj. Olsun disk balata kontrolü yaptır balata değiştir antifiriz fren hidroliği şanzuman yağı değiştirmelisin yağı 5.30 ve motul yada imkan varsa liqui moly kullan su borularını elinle kontrol et sertleşme varmı yedek su deposu sararmışmı ve kapağı bunlar imkan değiştir ici görünmüyor sa
Teşekkür ederim hepsine bakacağım

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Yanlı bu yağ soğutucu işi bilen yere yaptır rezil olursun sonra yada istersen parçayı al direk bayiye git

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Ankaradaymissin direk serhat inci önerim dır

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Hiç değiştirmedim yağ soğutucusunu ortalama fiyatları nedir acaba
Şuan komplesi indirime girmiş 700 tl civarı ama sadece bulabilirsen soğutucu kısmı değişiyor