BC Opel Vectra 2.0 16V CD

Akbaba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ImageUploadedByTapatalk1415362044.786993.jpgImageUploadedByTapatalk1415362075.749758.jpgImageUploadedByTapatalk1415362090.805605.jpgImageUploadedByTapatalk1415362102.182337.jpgImageUploadedByTapatalk1415362116.143708.jpg

Akbaba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu da benim aldığım cd, gt ye çevirme harekatı ilk bölümleridir, bundan sonraki aşama egzantrik mili, egzos manifoldu ve chip tuning uygulamalarıyla gerçek gt ye çevirmek hatta bg olarak daha yükseltmek..

alpertunga09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben istesemde bi GT görüntüsünü elde edemem nedeni sunroofum yok :( GT jantlarini nerden temin ettiniz ben bulamiyorum a kasalarin varda b lerin cikmalari yok.. Opc 17 black lere bakmaya basladim
Araciniza maşallah bu arada..egzantrik arastirmalarim oldu x sitede bir arkadaş satiyordu konuştum fakat ben şuan motora giremeyecegim için henüz düşünmedim.., isterseniz yonlendirebilirim.

Yazilim olarakta beyni sokmeyip direk obd den olmuyor bildiğim kadarıyla bu şekilde olsa 500 lira civari bi harcamaniz olur diğer turlu beyni sökmek gerekiyor bu bir risk ikincisi mebla 1000 lira ve üstü oluyor..egzantrik manifold filtre kiti sağlam bir ateşleme olmadigi surece yazilima gitmeyin derim..

Akbaba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hımmm.. Okadar detaylı araştırmadım, gt jantlarını : bulunduğum bölgede bir abide gt vardı.. Süspansiyonun çok sert olduğundan şikayetçiymiş, çünkü gt de spor süspansiyon var, hem yere daha yakın hem çok daha sert.. Benim jantlar lastiğiyle beraber orjinal 195 65 15 onunkilerde 205 55 16 kafa kafaya değiştirdik [emoji3] oysa ben çıkmacılarda 1200 lirayı gözden çıkartmıştım , şans işte.. Ankara yıldız sanayi sitesinde veya konya yolu üzeri lastikçilerde bulabilirsiniz bence.. Benimkide tam anlamıyla gt olamaz otomatik çünkü [emoji6]

Akbaba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunlarda ilk hali.. Her vectra b cinin haşır neşir olduğu bir arızası çıktı sadece.. Egzantrik devir sensörü [emoji3] 60 tl ye siemens taktık sorun çözüldü, şimdi ara sıra oksijen sensörü lamba yakıyor.. Kendimde mekanik ustası olduğum için sorun olmuyor.. Kdz ereğli tümar da mekaniker idim bir zamanlar [emoji4]

alpertunga09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla sizde ki çok büyük bir şansmış,yalnız aracınızın otomatik olmasından dolayı yazılım+headers+egzantrik le bir yere varamazsınız..Görsel yüklenin derim..
Benim şuan çektiğim sıkıntı xenon taktırdım ve farları açınca ilk seferde ABS ve TC lambasını yakıyor..Stop edip bida çalıştırıp açtığımda yakmıyor,halen sorunun kaynağını bulamadık acaba ilk açılış diye fazla mı akım çekiyor ? Buda sigortaya fazla yüklenmeden birşeyleri devreden mi çıkarıyor anlamadım..

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Bence xenonları tamamen sökün. Merceksiz far'da xenon olmuyor birde sizin arabanızda parabolic cam mecvut ışığı dağıtacaktır. Haricinde de arkadaşınki gibi Vectra GT'ye çevirebilirseniz arabanızı epey güzel olucaktır. Motor modifikasyonları konusunda bende katılmıyorum sonuçta 136 beygir motorda her türlü durumda yeterli olacaktır.