bebek arabası

san

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.bebekavm.com/pinfo.asp?pid=2
linteki bebek arabasını ikizlerimiz için almaya karar vermiştik, mağazada gözüme pek büyük görünmedi ama yinede arabanın bagajına oluyor mu diye deneyelim dedim.
astra h bagajına bebek arabası sığmadı.
tavsiye edeceğiniz ikiz bebek arabası modelleri var mı?
uzun yola gideceğim zaman bisiklet için üretilen aparatlardan alsam aracın arkasına bebek arabasını bağlayabilir miyim?

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bence imkanınız varsa arabanızı değiştirip sedana geçin. Bebek arabası ile bitmez. Hele de ikiz bebekler illa ki kocaman arabalar isterler. :)

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
stationwagon lazım :) hemde iki tane cocuk koltugu alacksın birde ,ohoo belki station bile yetmeyebilir

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaz ayları için kullanacaksanız baston tipi katlanan bebek arabaları var onları kullanabilirsiniz, oldukça pratik, hafif malzemeden üretiliyor ve taşıması kolay ya da arkadaşların dediği gibi aracınızı değiştireceksiniz :D

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabayı büyütmenin sonu yok, ilk çocukta hatchback'den sedana geçersin, ikinci gelince yok ilkinin oyun alanı yok ikincinin uyku alanı falan minibüse kadar gidiyor olay. Ben bir ara koca astra sedan'a sığmadığımızı düşünüp peugeot 5008'e falan bakmaya başlamıştım (ki hala da düşünüyorum). Ancak sakin düşününce sadece uzun yol için araç büyütmeye (bence) çok da gerek yok (kendi içimdeki tezatı hala aşamadığım belli oluyor). Araç üstü bagaj aparatı yeterli olabilir.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
linkteki gibi ikiz bebek arabalarının hiçbiri astra hb araca sığmayacaktır.
bisiklet aparatıyla da bağlamak trafikte güvenli olmaz.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ben iki çocukla Vectra'ya sığmıyorum. Ama az kaldı, bir yıl kadar sonra bebek arabasını kullanmayacağız. O nedenle sorun olmayacak. Tek sorun bebek arabası.

Bence çocuklar henüz küçükse ve uzun yola çok gidiyorsanız, baston bebek arabaları var, onlardan alın. Konfor yok ama küçük hacimliler. A ya da B sınıfı otolar gibi... :)