Ben bi araba üstüne bukadar fazla farklı yorum görmedim:(

OdonATa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 97 model vectra 2.0 cd 185000 kmde otomatik bi araç almak üzereyim adamla anlaştım sayılır ama her kafadan bir ses çıkıyor kimi alman tankı bakma arkana al diyo kimi sakın elini bile sürme diyor bu nasıl iştir anlamadım gitti bi araba ya iyidi ya kötü...

Arkadaşlar değerli dostlar sevgili opel severler ve opel ustaları sizlerden gerçekten ilgi alak bekliyorum aracı 13500tl ye anlaştım sunroof lu versiyondan lpg li ve inanın borç parayla alcam opel istiyorum ve azda özellikli olsun istiyorum çok yakar diyolar ama ş.d. 170 180 ş.i.210 bin diyende var gerçekten kafam allak bullak görüntüsü özellikleli ve en önemlisi opel oluşu beni bu arabaya çok çekiyor ama gerçektende başım arıcaksa dediğim gibi borçla bulduğum parayıda çöpe atmak istemem
Şimdiden herkese teşekkürler

Son düzenleme:

rpsykho

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı güvendiğin ve bu araçlardan anlayan bir ustana götür yada serviste baktır bir problem yada büyük bir kazası yoksa al derim için rahat olsun, yakıt olarakta sakin kullanımda verdiğin değerlerin çok üstüne çıkacağını düşünmüyorum. yalnız kilometresi 18500 yazmışsın doğrumu?

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 97 model vectra 2.0 cd 18500 kmde otomatik bi araç almak üzereyim adamla anlaştım sayılır ama her kafadan bir ses çıkıyor kimi alman tankı bakma arkana al diyo kimi sakın elini bile sürme diyor bu nasıl iştir anlamadım gitti bi araba ya iyidi ya kötü...

Arkadaşlar değerli dostlar sevgili opel severler ve opel ustaları sizlerden gerçekten ilgi alak bekliyorum aracı 13500tl ye anlaştım sunroof lu versiyondan lpg li ve inanın borç parayla alcam opel istiyorum ve azda özellikli olsun istiyorum çok yakar diyolar ama ş.d. 170 180 ş.i.210 bin diyende var gerçekten kafam allak bullak görüntüsü özellikleli ve en önemlisi opel oluşu beni bu arabaya çok çekiyor ama gerçektende başım arıcaksa dediğim gibi borçla bulduğum parayıda çöpe atmak istemem
Şimdiden herkese teşekkürler

?????

sakincali gibi

OdonATa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
km re orjinal tanıdığım biri araç sahibi ama yinede bilgisayara sokturcam motoru için filan

rpsykho

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kilometre işi biraz garip 13 yılda araç 18500 kilometremi yapmış ? eğer doğruysa al direk :)

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97 model 18500 km deyse o araç ve senin aklında soru işareti varsa o aracı alma. bir sıfır eksik yazmışsan ki bence normali budur motorunda ciddi bir sıkıntı yoksa neden alınmasın?gayet başarılı bir araba bence.

OdonATa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:( çok özür dilerim 185000 uyarı için teşekkürler

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
vectra motoru yuryenı ıyıyse al tam bır vıraj canavarı :D

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onur arkadaşlar gerekli cevabı vermiş güvendiğin bir ustaya arac ı göster yüreyeninde sıkıntı yoksa alınabilir

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
185,000 çok bence