Ben onu çok özledim :(

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hiç eski aracınızı özlediğiniz oluyor mu? Son günlerde acayip şekilde eski arabama karşı özlem duyuyorum hem de gözlerim dolacak kadar.Yeni aracımı çok aradım ve zor buldum hiç bir şikayetim de yok ama yine de GT'nin yeri dolmuyor :( İnşallah bir gün ikinci aracı alacak şansım olursa alıp oğluma hatıra olarak bırakmayı düşünüyorum :rolleyes:

https://drive.google.com/file/d/0Bw7VxxT93KIKWENqS1RycUhjYjQ/edit?usp=sharing

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Bazen ben de şu külüstürü satıp az daha ekleyip biraz daha lükse kaçayım diyorum, sonra binbir bahane bulup vazgeçiyorum :)

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş çevremde yıllardır aynı aracı kullanan arkadaşlarıma hayret ederdim.Maymun iştahlı birisi olduğum için garip gelirdi ve sorduğumda insanlar ben arabamı çok seviyorum dediklerinde anlam veremezdim.Kesinlikle şunu anladım ki; araban temiz ve "içine de sinen" bir araç ise kesinlikle çok ekstra bir durum olmadıkça kıymetini bilip keyfine bakacaksın...Bu güne kadar 1,4 Corsa,1,6 Astra G, 1,8 Vectra B2, BMW 3,20 Cİ, 2,0 Vectra B GT ve son olarak 1,3 Astra H kullandım.Kesinlikle hiçbir arabama bu kadar bağlanmamıştım :(

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha ilk arabama bindiğim için bu duyguyu tam anlamıyla tatmadım. ama iş için bindiğimiz ve belli periyotta değişen kiralık araçlarda bile yaşanıyor bahsettiğiniz şey tam alışıyorsun o gidiyo başka bi araç geliyo insan özlüyo. :(

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
2009 da sattığım çorsa cdti mı özlemiyorum desem yalan olur. Yolda aynısını gördüğümde dönüp bakarım hep.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi GT aldınmı baraya kıyıp evladiyelik bineceksin, ben de çok özlüyorum vectra B yi, her türlü takoz bir arabaydı ama tadı bi başkaydı :(