benzin göstergesinde kaç km gidiyorsunuz?

tatum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARK.lar benim benzin göstergesi yandı normalde hemen benzim alırdım bugün almayacağım dedim.zaten iki tane kırmızı var ikinci kırmızıya kadar bekleyeyim dedim,25 km gittim ışık yanıyor ama ikinci kırmızıya gelmedi gösterge.Sizin böyle bir deneyiminiz oldu mu?
benzin gösterge ışığı yanında kaç km daha gidilir?

smurf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben corsa 1.7 dti ile dizel 80 km gittim 100 giderdi bence biraz ıssız yerde olduğumdan aldım hemen... 80 kmyi de biraz zorunluluk tecrübesi yaşayarak öğrendim zaten :)))

oguzbaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
80 km bencede

06 HK 256

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benimde bu gün benzin ışığı yanıp sönmeye başladı, yol bilgisayarından baktım range 0 yanıp sönüyo, araç lpg li ama dedim pompa falan yakmadan benzin alayım, bide kendi adıma ilk gerçekleştiriyim dedim, depoyu fulledim 43 litre benzin aldı, ben 60 litre bekliyordum vectra b için, araca bindim yakıt göstergesi full değil 3/4 de indim araçtan, pompacıya bi daha dene dedim galiba dolmadı, ama dolmuş nasıl oluyo bu olay başına gelen oldumu, bana gösterge alışık olmadığı için çıkamıyo gibi geldi..:)

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hehehe ben 60 km gittim 61 de yolda kaldım,acı bi tecrübe :D

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bence o kadar yakıtsız ilerlemeyin depo dibindeki pislik enjektörleri tıkayabilir