Benzin kokusu

isomer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili ustalarım abilerim ve kardeşlerimsorun şu araç 1998 2,0 gls 16v opel vectra geçenlerde iki gün oluyor kayın pederlere gittik hoş beş sohbet ettik derken akşam eve dönecem az arabayı çalıştırdım ısınsın diye daha daha sonra 2 dakika sonra felan aracın arkasına geldigimde sanki benzin yanmadan çig çig kokarya öle kokuyordu şimdi napacazz yardımlarınızı bekliyomm iyice evhamlandım yavvv opel kullanıcısı olmak harbiden zormuş ir yardım edin bu arada araç benzinle çalışıyor tüp yok daha taktıramadım selametle kalın

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok normal... araç ilk çalıştığında zengin karışımda çalışır onun içinde tam olarak yanma sağlanmaz... bu konu ile ilgili bir başlık daha açılmıştı yakın zamanda... araştırırsanız daha detaylı olarak yazmıştım orada...

isomer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim çok sag olasın konu kapandı ozaman bende bişi var sandıydım şimdi rahatladım

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim çok sag olasın konu kapandı ozaman bende bişi var sandıydım şimdi rahatladım

rica ederim :) benzin kokusu araba giderken gelirse veya araba ısındıktan sonrada geliyorsa sorun olur... birde koku egzozdan gelmiyorsa bir yerde kaçak var demektir ve çok tehlikeli olur... ama sizde gayet normal ;)