beşiktaş'tan zeytinburnu ?

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bayramda bı arkadasımı suprız ziyaretine gideceğim en hızlı ve cabuk hangı yolları kullanarak gidebilirim toplu taşıma araçlarını kullanarak trenle gideceğim haydarpaşadan kadıkoy ordan beşiktas sonrasını bılmıyorum yardımlarınızı beklıyorum şimdiden teşekkurler...

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haydarpaşa'da indikten sonra Beşiktaşa uğrayacaksın anladığım kadarıyla. Haydarpaşadan inince yürümen lazım Kadıköy meydanının az daha ilerisinde İDO Beşiktaş - Kabataş iskelesi var. Sorarsın olmadı. Oradan vapura binince Beşiktaş meydanında inersin. Beşiktaştan sonra Zeytinburnuna gidebilmen için en yakın Kabataşa gidip oradan tramvaya binmen gerekiyor. Zeytinburnuna en rahat şekilde tramvayla gidersin.

Beşiktaştan Kabataşa gitmek için yürüyebilirsin 10 dakika mesafe. Yürümek istemezsen Beşiktaştan bir sürü otobüs geçer. Kabataş yazar üstlerinde zaten. Yazmazsa da eminönü topkapı tophane fındıklı falan yazar. Hangisine binersen bin Kabataşa gidersin. Bu otobüslere binince 2-3 durak kadar gittikten sonra inönü stadını görürsün. Stadı geçer geçmez düğmeye bas Kabataş'tasın :) Kabataşta kendini tramvaya attın mı işin tamam. İnş yardımcı olabilmişimdir :)

cankazanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kadıkoyden sögütlü çeşmede metrobuse binip metrobusten hiç trafige takılmadan ve hızlı bi şekilde zeytinburnunda inebilirsin tek vesayıt ve en hızlsıı

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkur ederim arkdaslar bilgileriniz için besıktasa ugramam gerekmıyor bıldıgım tek yer orasıda :) o yuzden oyle yazdım tahmını ne kadar zaman alır bu yol bana ve ayrıca yukarda yazmamısım ama zeytınburnunda ılk duragım ibis otel eşyaları koyacagım otele inşallah indiğim yerlere yakındır otel :)

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman ben senin kafanı karıştırdım. Beşiktaş falan diyince. Kolayın kolayı var. Haydarpaşanın önünde Eminönü-Karaköy iskelesi var. İkisinden birine bin hiç farketmez. Eminönü veya Karaköyde in. Zeytinburnu tramvayının ikisinde de durağı var. 20 dakika sonra Zeytinburnu'ndasın. Zeytinburnu'nun neresinde bu ibis otel? Ben az çok bilirim belki yardımcı olabilirim diye.

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazlicesme Mah Kennedy Cad N56 Zeytinburnu - 34025 - ISTANBUL - TURKEY
diyor dostum