Beyaz ampül

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cosmo alamadığım için kıskançlıktan çatladığım led gündüz farların yerine takmak için beyaz ampül aldım, daha önce görmüştüm üzerinde minik led olan garip bişi, kutusunda arız lambasını yakmaz diyo, bakalım görecez..

GöKHaN2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Beyaz ampül

hllb link' Alıntı:
cosmo alamadığım için kıskançlıktan çatladığım led gündüz farların yerine takmak için beyaz ampül aldım, daha önce görmüştüm üzerinde minik led olan garip bişi, kutusunda arız lambasını yakmaz diyo, bakalım görecez..

Bu olayı sanki sn. avukatakın arkadaşımız yapmıştı ama.O daha detaylı bilgi verebilir...

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

ben yaptırdım :)
4963.jpg

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

heh işte bu sn deathburn çok şık olmuş benim de istediğim bu, yakında afl özelliği olmasa da mercekli ve ledli çakmalar çıkar zaten piyasaya ozaman da onu alırım kesin :)

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Ampuller mtec marka kodu da t10 zannedersem..Serviste taktırmıştım 50 tl ye

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben 10tl ye aldım. ama benim aldığım farklı bişey şekil olarak ampul gibi değil. ucunda minik led olan bişey.. akın bey sizin ampuller nasıl? markası nedir?

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Abi o minik ledler olmuyor. ben 1 gun boyunca bizim araca uygun olanı aradım ancak bulamadım (ankarada). En son turuncusunu buldum onu aldım. Bzim ampulun resmini osram 7515 yazarsanız google görsellere ordan gorebilirsiniz.Bugun mtec t10 baktım ama sayın deathburn nasıl taktınız o ampülleri hala anlamadm...

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de ankaradayım, aracım henüz gelmediği için deneme fırsatım olmadı, mtec lere gelince bir çok kişi onu takmış, benim aldığım ledler olmazsa ya mtec ya da başka bi çare bulacaz

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Serviste taktılar ama takma şeklini biliorum bende.Farların arka tarafında vanaya benzeyen bir yer orayı söktüğünüz zaman gunduz farlarına ulaşıosunuz

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

osram 7515  okkk