BEYAZ EJDERİM 34 EJ 5676

diyadin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: BEYAZ EJDERİM 34 EJ 5676

aracın hayırlı olsun benim araçda haftaya gelecek kısmetse navigasyondan memnunmusun benim aldığım yerdede necvox varmış onu takacaklar iyimi yoksa başka markayı başka bayidenmi taktırsam ne önerirsin

xMaganda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

diyadin link' Alıntı:
aracın hayırlı olsun benim araçda haftaya gelecek kısmetse navigasyondan memnunmusun benim aldığım yerdede necvox varmış onu takacaklar iyimi yoksa başka markayı başka bayidenmi taktırsam ne önerirsin
açıkcası diğer navi markalırnı bilmediğim için onlarla bi kıyaslama yapamayacağım, ama bence necvox iyi benim işimi görüyor yol tarifleri falan gayet hızlı çalışıyor müzik dvd oynatma falan da hızlı bence. diğerleri daha da hızlıysa onu bilemem. forumda navi sistemlerinin tanıtımı vardı ordan inceleyebilirsin.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

diyadin link' Alıntı:

Navigasyon sistemleri konusunda aracınızı aldığınız yere bağlı kalmanıza gerek yok.
Ayrıca aracın menüleri ve özellikleri ile daha uyumlu olduğu için ben size Cyclone taktırmanızı öneririm.
Forumumuzda hem cyclone hemde navimaster hakkında bir çok bilgi ve video mevcut. Almadan önce mutlaka inceleyin.

Sizin Navimaster için aldığınız fiyatı bilemiyorum ama isterseniz sponsorlarımız aracılığı ile Cyclone için hatrı sayılır bir indirimde alabiliriz.
Cyclone taktırmayı düşünürseniz mutlaka benimle iletişime geçin. Size fiyat konusunda yardımcı olmaya çalışırım.  :)

diyadin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Navigasyon sistemleri konusunda aracınızı aldığınız yere bağlı kalmanıza gerek yok.
Ayrıca aracın menüleri ve özellikleri ile daha uyumlu olduğu için ben size Cyclone taktırmanızı öneririm.
Forumumuzda hem cyclone hemde navimaster hakkında bir çok bilgi ve video mevcut. Almadan önce mutlaka inceleyin.

Sizin Navimaster için aldığınız fiyatı bilemiyorum ama isterseniz sponsorlarımız aracılığı ile Cyclone için hatrı sayılır bir indirimde alabiliriz.
Cyclone taktırmayı düşünürseniz mutlaka benimle iletişime geçin. Size fiyat konusunda yardımcı olmaya çalışırım.  :)
ben aracı 46800e anlaştım navigasyonuda necvox marka var son 1500 tl yaptılar sponsorlarda ne kadar bilgi verirseniz sevinirim