Beyaz Eşya...!!!

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
profilo satılıyo mu kardeşim bizim itfaiye meydanında ankarada çok nadir satan war :) :) bosch bekoya lafım yokda :) :)
olum zaten profılo bosch^un :) Deli gibi satılıyor sana soyle solıyım boschda aynı dolap sadece yumurta koyulan yerın rengı ve acma yerlerı farklı bosch 1.700 profılo 1.450 :) sen dusun...babam 20 senelık satıcı valla evde hersey profılo kafam nereye cevırsem profılo...:D

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sercan, siz İtfaiye Meydanı'ndamısınız???

Çok sık gelmem oraya ancak Kokoreççi Hacı için gelirim :) artık oraya gelmişken sizin dükkanada uğrarım...

itafiye meydanında abi uğra beklerim abi hafta sonu gelirsen ben hafta sonu orda oluyorum....Abi Gelirsen hafta sonu öğle yemeğinde kokoreçi beraber yeriz....

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olum zaten profılo bosch^un :) Deli gibi satılıyor sana soyle solıyım boschda aynı dolap sadece yumurta koyulan yerın rengı ve acma yerlerı farklı bosch 1.700 profılo 1.450 :) sen dusun...babam 20 senelık satıcı valla evde hersey profılo kafam nereye cevırsem profılo...:D

iide kardeşim servis bakımından desen kalite bakımından bosch ağır basıyo :) :) bosch eu modelleri daha çok tutuluyo tr ye göre ;) ;)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iide kardeşim servis bakımından desen kalite bakımından bosch ağır basıyo :) :) bosch eu modelleri daha çok tutuluyo tr ye göre ;) ;)
servıste aynı :) babam yanımda parcalarda aynı dıyo :) hatta geçen bosch kutusundan profılo cıkmıs aynen fabrıkaya ıade:D babam bıle sasmıs :D
evet mıllet profıloya bıraz soguk bakıyor ama boschla profılonun aynı oldugunu bılenler genelde profılo dıyor...:)

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servıste aynı :) babam yanımda parcalarda aynı dıyo :) hatta geçen bosch kutusundan profılo cıkmıs aynen fabrıkaya ıade:D babam bıle sasmıs :D
evet mıllet profıloya bıraz soguk bakıyor ama boschla profılonun aynı oldugunu bılenler genelde profılo dıyor...:)

ariston indesit profilo bir olduğu için soğuk bakıyorlar :) :) benimde babam yanımda ama sunu bilir sunu söylerim bosch alıcaksan Eu modelinden şaşmıycaksın ;) ;)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARiston ındesıt boschun degıl... Profilo Siemens Bosch Aynı... Boschun KSU Serisi Buzdolabında super onu bılıyorum bırde ben...:)

Son düzenleme:

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARiston ındesıt boschun degıl... Profilo Siemens Bosch Aynı... Boschun KSU Serisi Buzdolabında super onu bılıyorum bırde ben...:)

:) :) bosch sıemesn aynıda profiloyu bilmiyorum hem öle olsa profilo kurulumuna bosch servisi gider ariston servisi gitmez ;) ;)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) :) bosch sıemesn aynıda profiloyu bilmiyorum hem öle olsa profilo kurulumuna bosch servisi gider ariston servisi gitmez ;) ;)
servıs durumu ayrı bır olay tamamen servıs sadece arıstonla profılo servıslıgını almıs olabilir...ama arıstonla profılo bır degıl buna emın ol...he suda var zaten butun vestel falan galiba hep boschun malzemelerını kullanıyormus tam emın degılım ama:D

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servıs durumu ayrı bır olay tamamen servıs sadece arıstonla profılo servıslıgını almıs olabilir...ama arıstonla profılo bır degıl buna emın ol...he suda var zaten butun vestel falan galiba hep boschun malzemelerını kullanıyormus tam emın degılım ama:D

onu hiç bilmiyorum kardeşim walla ne desem yalan olur :) :)

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fatıhcım evet emın olmamakla ıyı edıyorsun cunku vestel bocshun malzemelerını kullanmıyor

servis ve arıza konusunda yardım ıstersende ben yardımcı olabılırım