Bi xenon farlar

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ağabeyler merhabalar,

aracım 2000 model vectra 1.6 comfort aracımın farlarını bi xenon olarak yaptırmak istiyorum bi xenon mercekleri alsam yapabilirmiyim yoksa far takımı değişmelimi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Kaçma filan dandik ürünleri kullanmayın da ne yapar iseniz yapın. Harbiden bu delme takma farlar insanın canına okuyor. Yazık günah diğer sürücülere.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kendinize (TÜV muayenesinde ağır kusur sayılacak, hatalı bir montaj yapılırsa aracın elektrik tesisatı zarar görecek, renk seçimi hatalı olursa yağışlı havalarda bariz bir görüş kaybı yaşanacak) ve başkasına (geceleri karşıdan gelen araç sürücülerine rahatsızlık verecek) zarar verecek, o nedenle orijinal olmayan uygulamaları tavsiye etmiyoruz.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
vectranın mercekli farını kullan gm birde kaliteli xenon kit işini görür.macera arama

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
macera felan aramıyorumda bu sitede üyelerin bana karşı bi tavrı oluştu sanki yada bana öyle geliyor neyse yinede teşekkür ederim sevgili opelciler hayırlı geceler.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
macera felan aramıyorumda bu sitede üyelerin bana karşı bi tavrı oluştu sanki yada bana öyle geliyor neyse yinede teşekkür ederim sevgili opelciler hayırlı geceler.

Bu fikre nereden kapıldınız anlamış değilim. Bir soru soruldu, yaşanabilecek olası sıkıntılardan söz ettik. Hata mı yaptık? :(

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu fikre nereden kapıldınız anlamış değilim. Bir soru soruldu, yaşanabilecek olası sıkıntılardan söz ettik. Hata mı yaptık? :(
Estafurullah abi hata söz konusu degil bu sitede 5 yildan beri varim ve bana cok yardiminiz dokundu .

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sevgili kardeşim, bizler burada belli tecrübeler edinmiş kişileriz, bu tecrübelerimiz gerek üyelerimizin paylaşımlarından, gerek başımızdan geçenlerden gerekse de okuyup öğrendiklerimizden oluşuyor. TÜV kusurlarının neler olduğu malum. Hatta bir arkadaşımız burada o listeyi bile paylaştı. TÜV kurallarına göre orijinal olmayan, yeterlilik etiketlerini taşımayan ürünlerin kullanımı yasak. Yağışlı havalardaki görüş kaybı olayını, abimin arabasında yaşayan kişiyim. Zenon farların en uygun olan değeri hafif sarımsı ışık veren 4300K dır ama nedense bir çok kişi mavimsi ışık veren yüksek değerdeki farları tercih ediyorlar, mavi ışık belki güzel görünüyor olabilir ama burada önemli olan görünme değil bizim önümüzü sağlıklı görmemizdir.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
tavır yok ustam aynı yollardan geçtik.valeo fara d2s mercek taktırdım.far buğu yapmaya başladı.odaklamayı tam yapamadılar ışık dağılıyordu.muayeneden geçemedim sonra gittim cosmo far aldım gm bilmem anlatabildim mi?