Bilgi Ekranı Tırnakları Kırılmış

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşlem basit aslında ama ekranı çıkarmaya üşeniyorum gerçekten. Küçücük ekran için her yeri açacağım :) inşallah geniş bi zamanda el atayım. Herkese çok teşekkür ediyorum.

Arkadaşın dediği ürün de olur fakat çok dikkatli özenli uygulama gerekli fazla kullandiniz da plastik aksamda çıkmayacak leke iz damlaya gibi sonuçlar doğurur şahsi düşüncem silikon yanlış bile uygulasaniz çeker cikartirsiniz

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşlem basit aslında ama ekranı çıkarmaya üşeniyorum gerçekten. Küçücük ekran için her yeri açacağım :) inşallah geniş bi zamanda el atayım. Herkese çok teşekkür ediyorum.
bende üşendiğim için birkaç gün öyle gezdim ama gözüme batıp durduğu için mecburen söktüm. havalandırma kanalları , teyp, küllük, havalandırma kontrol paneli derken uzun sürecek zannetmiştim. söküp yapıştırıp takması toplamda 30-40 dakika kadar sürdü.yakin zamanda havalandırma düğmesindeki ışıklardan birisi patlamasti.tek ampulü değiştirmek için önceden de soktuğum için nereden neyi sökecem diye düşünmeden hızlıca işi bitirebildim. Yanlız kullandığım yapıştırıcıyi dikkatli kullanın. minik minik sıkıp yapıştırın. ön tarafa bulaşınca çıkması çok zor olur.

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi