Bir Bardak Kolanın Etkileri!!!

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa fare kola işci kola hikayelerini duysanız bide :) şok geçirirsiniz.

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok o zararli, yok bu zararli.....Dunyaya kazikmi kakacagiz???? 100 yil zevk aldigim herseyden uzak yasayacagima, 40 yil yasarim, istedigim herseyi yer icerim.... Sigarayi bile birakmazdimda, cocuguma kotu ornek olmamak icin biraktim....Ayrica kola bu kadar zararli olsa amerikali diye bir millet klamazdi....

buda bir görüş tabii saygı duymak lazım ama cola gerçekten çok zararlı kaan baksana avatarına yemiş bitirmiş seni resmen..

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
colayı bırakmak yok içmeye devammmm nasılsa içsemde mefta içmesem de.en iyisi dünya zevklerinden mahrum kalmadan yaşayıp ölmek :D :D

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
ben diyabet sınırındayım...normal kolayla zeroyu deneyip karşılaştırdım...arasında gerçekten fark var...

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
diyet olarak size katılırım ama bahse konu zararlarına gelince rivayetlere göre sadece turka iyi gerisi hikaye ....

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir gün coca cola fabrikasında işcinin biri asit kazanına düşüyor sonra herkes ortadan kaybolduğunu işe gelmediğini düşünüyor. daha sonra kazandaki asit bitince 2 tane çizme görüyorlar kazanın dibinde bunlar aside dayanıklı plastikten yapılan çizmeler ve kaybolan işciye ait durumu anlıyorlar. ama iş işten geçmiş oluyor o kullanılan asitli kolallar bi güzel bizim tarafımızdan içildi :)

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
tezcanım bende onu diyorum.ne olursa olsun tadı ve içimide farklı olduğu için forever coca cola yaniii