Bir Vectra B GL daha yol bilgisayarına kavuştu...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ellerine sağlık. Herşey iyi güzel de bizim 63 model Taunus'a ne zaman yol bilgisayarı takacaksın? :)

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ethem abi eline koluna sağlık her zamanki gibi temiz işçilik yapmışsın
Valla bu işin erbabı olmuşsun yol bilgisayarı,boğaz temizleme,crusie control,jant boyama :) daha neler neler
Senden öğreneceğimiz neler var daha yol bilgisayarsız vectra kalmasınnn.. hadi beyler olmayanlar ethem abiye başvurabilir ...

Gerçi Yol bilgisiyarını kendim bağlamıştım... :) ama azda telefon etmedim sana abi yaa

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
savaş abi ne zaman istersen takalım..... seni kırarmıyım hiç :)
Taunus'a yol bilgisayari için ekran buldum da kontrol kolunu bir türlü bulamıyorum :kop:.

durst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
murat bey güle güle kullanın. memnun kaldıysanız ne mutlu bana , ayrıca murat beyin aracının bogaz kelebeğini ve rölanti ayarlayıcısınıda temizledik. genel olarakta opcomla chekup yaptık :) baya uzun sürdü fakat değdi sanırım....

Teşekkür ederim Ethem bey. Benim hayallerimin ötesine geçti sonuç :)
Aracı yerinde tutamıyorum. Bazen bıraktığım yerde durmayacak kendisi gezmeye çıkacak gibime geliyor :) Artık kendi aracımdan korkmaya başladım. Temizlediğin yer kelebek ama sanki kaplan boğazını temizledin :D
Durmak yok, yol bilgisayarsız araç kalmasın :D

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Savaş bey bulur getirir, bulamazsada oturur kendisi yapar :D

:) yaparız tabi, savaş abi gelsin taunus cdx yaparız hemde :) ne donanımlar ekleriz :)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim Ethem bey. Benim hayallerimin ötesine geçti sonuç :)
Aracı yerinde tutamıyorum. Bazen bıraktığım yerde durmayacak kendisi gezmeye çıkacak gibime geliyor :) Artık kendi aracımdan korkmaya başladım. Temizlediğin yer kelebek ama sanki kaplan boğazını temizledin :D
Durmak yok, yol bilgisayarsız araç kalmasın :D

kazasız belasız kullan inşallah. 1.6 gitmez ,çekmez diyenler varsa ,istanbulda olanlar murat beyin aracına bakabilirler. :)

bu arada sadece temizlik değil tabi aracı uçuran :) kendimce yaptığım ince ayarlar ve yazılımsal güzelliklerde var :)

aynı işlemi erhanın 2.5 v 6 sına ve sadettinin 2.0 cdx vectrasınada yaptık onlarda çok memnun kaldı :)