Bir Vectra B GL daha yol bilgisayarına kavuştu...

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elleriniz dert görmesin.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
teşekkürler....

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
corsa b 1.2 16 v takılabilir mi?
süpersiniz elinize sağlık

vectra ve astralar için çalışmalarım var. corsalara bakamadım :)

Sercan Tankut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen Uzatmaya Gerek Yok Bir Gün Yol Bilgisayarsız Opel Kalmayacak.(Ondan Sonra Ethem Abi Dogan Sahinede El Atacak Onlarında Yol Bilgisayarı Olacak :) )

Moderatörün son düzenlenenleri:

DalyaNTurguT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ethem benim motorun boğaz kelebeği temizde, boğaz kelebeğinin üstüne takılı olan, elektronik parçadan ve rolanti ayarlayıcısından şüpheliyim yalnız, sökmeye korkuyorum çünkü; ayarlayıcıyı sabitleyen 2 tane vida yerinin 2'side çatlamış ve sıkma sonucu hafif açık duruyor söksem, kırılırmı acaba? Ama temizlemem lazım rolantide sorun yaşıyorum. Krank devir sensöründenmi, rolanti ayarlayıcısındanmı bilmiyorum. Aslında ne kadar sensör varsa, elektronik parça varsa yenilemek lazım, ancak o zaman motor düzen tutacak sanırım ama; bunuda yaparsam, hanım bana boşanma davası açar diye korkuyorum :) Bu arada sizin bu yazılım dediğiniz, yetkili servislerde yapılan ecoflex yazılım güncellememi? Yoksa farklı bir yazılımmı yüklüyorsunuz? Keşke yakın olsaydıkta, şu benim hastaya bir baksaydın ethem, inan çok ihtiyacım var...

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ethem benim motorun boğaz kelebeği temizde, boğaz kelebeğinin üstüne takılı olan, elektronik parçadan ve rolanti ayarlayıcısından şüpheliyim yalnız, sökmeye korkuyorum çünkü; ayarlayıcıyı sabitleyen 2 tane vida yerinin 2'side çatlamış ve sıkma sonucu hafif açık duruyor söksem, kırılırmı acaba? Ama temizlemem lazım rolantide sorun yaşıyorum. Krank devir sensöründenmi, rolanti ayarlayıcısındanmı bilmiyorum. Aslında ne kadar sensör varsa, elektronik parça varsa yenilemek lazım, ancak o zaman motor düzen tutacak sanırım ama; bunuda yaparsam, hanım bana boşanma davası açar diye korkuyorum :) Bu arada sizin bu yazılım dediğiniz, yetkili servislerde yapılan ecoflex yazılım güncellememi? Yoksa farklı bir yazılımmı yüklüyorsunuz? Keşke yakın olsaydıkta, şu benim hastaya bir baksaydın ethem, inan çok ihtiyacım var...

parçaları dikkatli bir şekilde söküp temizlemeniz gerek. yazılım tamamen bana ait bir yazılım. :D

fatih_ozcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ellerine sağlık ethem abi gerçekten slagonumuz yol bilsayarsız opel kalmasın :) corsacılarda dahil dört gözle bekliyoruz

Son düzenleme: