biri tüketim mi dedi :D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: biri tüketim mi dedi :D

DarthWider link' Alıntı:
Nedense moralim bozuldu...

Eski Corolla ve Focus uma özenen kapı komşum yeni kasa 320D aldı ve ilk işi "Tolgacım neden Ford Opel gibi adi arabalara biniyorsun sana da bir Bmw yakışır" demek oldu, seviyorum böyle ezikleri, insanın kendine saygısı artıyor!  general__p

O değil de "320D kaç yakıyor" diye sorasım yok işte  005hihih

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Eski Corolla ve Focus uma özenen kapı komşum yeni kasa 320D aldı ve ilk işi "Tolgacım neden Ford Opel gibi adi arabalara biniyorsun sana da bir Bmw yakışır" demek oldu, seviyorum böyle ezikleri, insanın kendine saygısı artıyor!  general__p

O değil de "320D kaç yakıyor" diye sorasım yok işte  005hihih

Değişik bi psikoloji işte, malesef ülkemizde hala araçlar statü sembolü sayıldığı için bu tarz gıcık muhabbetler yaşanıyor :)  Bizim pederde 3.20D almıştı aracın garantisi bittikten sonra çıkarttığı arıza ve sorunlar yüzünden nerdeyse 0 bi astra parası ödedi (piyango bizim pedere vurdu). En son çıkarttığı beyin arızasından sonra aracı servisten aldığı gibi ford bayisine gidip bu arabayı kaça alırsanız alın deyip en dolusundan mondeo aldı.

Eğer birgün komşunuz kapınızı çalıp ya Tolgacım araç şanzuman arızası yaptı servis 12.500Euro fiyat verdi diyip gözleri yaşlı size bakarsa sizde bir köşesinde opel bir köşesinde ford işlemeli bir mendil verirsiniz artık :)

7.4L :)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Ulaş SB hep açıktı değil mi? Klima da?

Ben 11 litreyi yakalamak için ikisini de hiç kapamadım, zaten bu aralar klimasız kullanmak imkansız hava çok nemli, üzerine de paso dip gaz yapınca 11 litreye ulaşmak kolay oldu  :D
Tolga klima bende hiç kapanmaz aldığımdan beri cam açık 5i geçmez yol yapışım ,işin ilginç yanı bu değeri yakalarken sb hiç açık değildi.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

Arac bozuldun mu garantiden sonra, o arac bmw ise servise gitmek, gelin benim elimde ne varsa alin demek gibi oluyor ;)

Etrafimdan gozlemledigim... :))))

Neyse aslinda soyleyebilecegim cok sey varda bmw ile ilgili, babamin x3 unden dolayi..
Bi  lastige civi girior, goturuon servise yaptirmaya, adamlar dort lastigi de degistirmemiz lazim dio
Oluo sana 4 lastik parasi, rakam vermiorum :)

- bmw'ye binen adamda azcik parayi dusunmeyecek adam olacak ;)
Nasil beygir besleyen yemini dusunmeyecekse ;)

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onderak link' Alıntı:
Arac bozuldun mu garantiden sonra, o arac bmw ise servise gitmek, gelin benim elimde ne varsa alin demek gibi oluyor ;)

Etrafimdan gozlemledigim... :))))

Neyse aslinda soyleyebilecegim cok sey varda bmw ile ilgili, babamin x3 unden dolayi..
Bi  lastige civi girior, goturuon servise yaptirmaya, adamlar dort lastigi de degistirmemiz lazim dio
Oluo sana 4 lastik parasi, rakam vermiorum :)

- bmw'ye binen adamda azcik parayi dusunmeyecek adam olacak ;)
Nasil beygir besleyen yemini dusunmeyecekse ;)

+1

Araç arıza yapıp borusan a giderken kalbin korkudan pır pır atıyorsa, servisten dışarı koşarak çıktığında sesin çatallaşıp bi araba parası istediler araç kredisimi çeksek diye saçmalıyorsan ve aklında tek kalan şey borusanın borusuysa bmw sana göre bi araba değildir, en azından bizim baba bunu çok iyi anladı ve sonra pederin slogan belli "alırsın ford olursun lord" :)

babakral55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Akşam vakti moralim düzeldi  :) benim 12-13 e çok diyodum iyi geldi valla

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
+1

Araç arıza yapıp borusan a giderken kalbin korkudan pır pır atıyorsa, servisten dışarı koşarak çıktığında sesin çatallaşıp bi araba parası istediler araç kredisimi çeksek diye saçmalıyorsan ve aklında tek kalan şey borusanın borusuysa bmw sana göre bi araba değildir, en azından bizim baba bunu çok iyi anladı ve sonra pederin slogan belli "alırsın ford olursun lord" :)

Annemin amcası geçmiş yıllarda 7 serisi BMW'sinden sıkılıp yeni birşey almaya karar verince "Ulan bu arabalar gerçekten sağlam mı dedikleri kadar" deyip duvara çarpmıştı arabasını Almanya'da. O günden beri kim BMW almalı, kim almamalı konusu muallaktadır benim için. ((:)

freelook

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

okkk

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Annemin amcası geçmiş yıllarda 7 serisi BMW'sinden sıkılıp yeni birşey almaya karar verince "Ulan bu arabalar gerçekten sağlam mı dedikleri kadar" deyip duvara çarpmıştı arabasını Almanya'da. O günden beri kim BMW almalı, kim almamalı konusu muallaktadır benim için. ((:)

İşti insan kendi arabasının ncap testini yapıp yıldızını kendi vermeli :) test sonuçları nası çıkmış bari sağlammıymış Doğan :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Değişik bi psikoloji işte, malesef ülkemizde hala araçlar statü sembolü sayıldığı için bu tarz gıcık muhabbetler yaşanıyor :)  Bizim pederde 3.20D almıştı aracın garantisi bittikten sonra çıkarttığı arıza ve sorunlar yüzünden nerdeyse 0 bi astra parası ödedi (piyango bizim pedere vurdu). En son çıkarttığı beyin arızasından sonra aracı servisten aldığı gibi ford bayisine gidip bu arabayı kaça alırsanız alın deyip en dolusundan mondeo aldı.

Eğer birgün komşunuz kapınızı çalıp ya Tolgacım araç şanzuman arızası yaptı servis 12.500Euro fiyat verdi diyip gözleri yaşlı size bakarsa sizde bir köşesinde opel bir köşesinde ford işlemeli bir mendil verirsiniz artık :)

7.4L :)

:D

ulas79 link' Alıntı:
Tolga klima bende hiç kapanmaz aldığımdan beri cam açık 5i geçmez yol yapışım ,işin ilginç yanı bu değeri yakalarken sb hiç açık değildi.

Ulaş son Ziebart bakımından sonra ben de klimayı hiç kapamaz camı açmaz oldum, malum tozlu memleket olunca en fazla 3. günde konsolda tozdan tabaka oluşuyor.

Ama şunu söyleyeyim Astra lardaki klima kompresörü diğer modern rakiplerine göre motoru daha fazla etkiliyor, bunu klimayı sürekli kullanmaya başladığımdan ilk kez farkediyorum ama Allah tan turbo beslemeli motorun torkundan dolayı yakıtta ciddi artış olmuyor, gaza verilen tepki, devirlere göre değişken ses ve performansla düşük viteslerde artan motor freni etkisi aracın sürüş konforunu negatif etkiliyor, sende otm. vites olduğundan belki pek farkedilmiyordur. 046thumbsdown