Bitlis'ten selamlar.

illaedeb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba sevgili kardeş ve abilerim. Perşembe günü 2015 model 12 binde astra 1.6 cdti sport almış bulunuyoruz. Forumda bayan var mı bilmiyorum ama umarım ilk değilimdir. :) Araçlarla epey ilgiliyim. Önceki aracım Skoda idi, gayet memnundum lakin 2001 model olması sebebiyle değiştirelim artık dedik. Umarım Opel'den de memnun kalırım. Allah kaza bela vermezse en az 3 yıl kullanmayı düşünüyorum. Bitlis'te memurum. Araç da şu an İstanbul'da. Devir işlemleri için gidemedim, aracı ailemin üzerine aldık bu yüzden. Ruhsat ve plaka işinin bitmesini bekliyorum. Araç şu an 34 plaka, plakayı değiştireceğim. Trafik sigortasını 1037 TL'den yaptırdık. Plaka memlekete geçince sigorta düşecek diye tahmin ediyorum. Kaskoyu da plaka değiştikten sonra yaptıracağım. 1800'den full teklif aldım, bakalım belki daha uygun çıkar. Ruhsat ve plaka işleri 1 haftada biter mi acaba? Sabırsızlanıyorum ona kavuşmak için. :blush:

Gelelim forumla tanışma olayına. Aracı satın aldıktan sonra google'da opel forum araştırması yaptım biraz. Birçok opel forumu var ama bu daha aktif göründüğü için buraya üye olmak istedim. :angel:

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Cvp: Bitlis'ten selamlar.

Hoş geldiniz keyifli forumlar

RMDuman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoş geldiniz ve hayırlı olsun diyelim .

chtopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoş geldiniz bu forum da ilk ilk defa Bitlis'li bir arkadaşımıza denk geldim bende Bitlis'te memurum.. Aracınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın :)

chtopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoş geldiniz bu forum da ilk defa Bitlis'li bir arkadaşımıza denk geldim bende Bitlis'te memurum.. Aracınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

chtopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoş geldiniz bu forum da ilk defa Bitlis'li bir arkadaşımıza denk geldim bende Bitlis'te memurum.. Aracınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. :)

chtopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoş geldiniz bu forum da ilk defa Bitlis'li bir arkadaşımıza denk geldim bende Bitlis'te memurum.. Aracınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

Plaka işlemleri 2 gün içinde halledilebilecek bir durum, kasko sanırım biraz pahalıya gelmiş ben ful paket 1300 TL ye yaptım :)

illaedeb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim. Bugün ruhsat ve plaka işlemleri başlatıldı. İnşallah cumaya kadar hallolursa gidip alacağız. Kaskoyu yeni plaka çıktıktan sonra yapacağım. Fiyat biraz düşer diye tahmin ediyorum.

chtopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hakkınız da hayırlısı umarım dilediğiniz gibi olur.

sting1981

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz, 3 değil 10 yıl bile keyifle binebileceğiniz bir araç almışsınız, Allah kaza bela vermesin. Bende de aynı aracın cosmo modeli var. Çok memnunum, güven veren bir otomobildir.

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi