Bitlis'ten selamlar.

illaedeb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Bitlis'ten selamlar.

Teşekkür ederim. Bu arada geçen hafta aracı getirirlerken antifrizli cam suyu yerine saf su koymuşlar. Daha Bolu'da donmuş su. Silecekleri çalıştırdığımda su gelmiyor. İçine antifrizli su da koymama rağmen çözülmedi. Garip olan silecek motoru da çalışmıyor sanki, hiç sesini alamıyorum. Biraz araştırdım kimisi cam motoru arızalanmasın diye sigorta atmıştır diyor. Umarım öyledir. Bir de buzun genleşip depoyu çatlatmasından da endişe ediyorum. Garantisi devam ediyor da kullanıcı hatası deyip değiştirmemeleri çok olası. [SMILING FACE WITH SMILING EYES] (Haklı olarak.)

etab5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

illaedeb' Alıntı:
Teşekkür ederim. Bu arada geçen hafta aracı getirirlerken antifrizli cam suyu yerine saf su koymuşlar. Daha Bolu'da donmuş su. Silecekleri çalıştırdığımda su gelmiyor. İçine antifrizli su da koymama rağmen çözülmedi. Garip olan silecek motoru da çalışmıyor sanki, hiç sesini alamıyorum. Biraz araştırdım kimisi cam motoru arızalanmasın diye sigorta atmıştır diyor. Umarım öyledir. Bir de buzun genleşip depoyu çatlatmasından da endişe ediyorum. Garantisi devam ediyor da kullanıcı hatası deyip değiştirmemeleri çok olası. [SMILING FACE WITH SMILING EYES] (Haklı olarak.)

etab5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sikecekler hareket ediyorsa motor sağlamdır ama bir hareket yoksa ya sigorta ya da motor arıza yapmıştır,diğer konu silecek çalıştırma  kolunu kendinize çektiğinizde silecek suyu pompasının sesi gelmiyorsa sigortası atmıştır ve yahut motor gitmiştir ,depo konusuna gelirsek içilecek suyu deposuna su koyduğunuzda sol ön tekerin altı ıslanıyorsa çatlamış ve yahut hortumu çıkmış demektir.

illaedeb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Silecekler hareket ediyor lakin su gelmiyor, pompanın sesini duymuyorum. Çatlayıp çatlamadığını da sanırım buz çözülünce anlayacağım.

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Pompa sesi yoksa servise veya oto elektirikçisine gidip sigortayı kontrol ettirin.

chtopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Garantiyi düşünüyorsanız maalesef Van'a kadar gideceksiniz. Gitme düşünceniz var ise randevu almadan gitmeyin Van Doğu Opel bayi bu konuda biraz geri kalmışlar randevu olmadan iş yaptırmak çok zor.

illaedeb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam önce burada bir göstereyim de, bir silecek için Van'a gitmeye değmez.

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi