Bizim direksiyondaki kornaya gıcık olmaya başladım.!

wikican

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nasill.com
Benim araç Corsa 2006 1.3 diğer modellerde nasıl bilmiyorum.
:mad:
Abilerim acil bi durum oluyor düt düt yapana kadar atı alan üsküdarı geçiyor.

Ben düşünüyorum bi korna bu kadar mı saklanır? Dütlemek istiyorsun dütleyemiyorsun arkadaş, geçenki Allah sizleri korusun yaya olayından sonra yayalara vs. hep düt yapmaya çalışıyorum.
Ne olur ne olmaz olaki dalgındır önemli değil düt yapacam.

ama yayının dibine geldikten sonra dütün ne anlamı var. Önüne kadar gelip düt yapıyorsun :) çok komik ya güldüm kendime bu gün :) kornayı bulana kadar trafik akıyor. Selam veriyorsun düt; oysaki ben uyarmak istiyordum.

Neyse içimi döktüm de çözüm istiyorum. Eminim sizler de çok kızıyorsunuz bu korna butonunun SERT olmasına ve Bu kadar ZOR bir yere konulmasına.

Bunu değiştiren arkadaşlarımız var mı? Kolayca düt yapmak istiyorum Allah Allah bir eziyet korna bu kadar zor olamaz ya Opel'e çok kızdım bu korna yüzünden ha. Hele acemiyseniz direksiyon hakimiyetinizi kaybedebilirsiniz kornaya basacam diye. Yumuşak güzel birşey koyamamışlar.

Değiştiren abilerimizden arkadaşlarımızdan öneri bekliyorum, bu korna butonlarını çıkarıp yenilerini takarak bunların üzerlerinde tepinmeyi hayal ediyorum işin doğrusu.

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
korna butonlarının yeri 9 u çeyrek geçe tutma pozisyonu için yapılmış ama cidden söylediğin gibi çok saçma bir yerde.keşke direksiyonun ortasında olsa.çözüm corsa c direksiyonlarında zor sanırım ama belki yapan vardır.

astramonster

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astralar da böyle abicim.misafirliğe gidiyoruz.dönüşte vedalaşmak mahiyetinde uzaklaşırken bir düt yapayım diyorum yapana kadar öbür mahalleye varıyorum.çok sert yapmışlar.

wikican

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nasill.com
astralar da böyle abicim.misafirliğe gidiyoruz.dönüşte vedalaşmak mahiyetinde uzaklaşırken bir düt yapayım diyorum yapana kadar öbür mahalleye varıyorum.çok sert yapmışlar.

Al işte bir vedalaşma trajedisi,

Opelciler olarak istediğimiz "an" da düt yapabilmek istiyoruz!

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dönerken kornaya basmak istiyorum bide sıkı basmak lazım kornayı denk getirmek ayrı sıkı basmak ayrı dert oluyor

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim ki o kadar sıkı değil sadece içine göçük gibi sadece dendiği gibi misafirlik dönüşü düt neredeyse ev sahibi içeri girerken oluyor düt düt de düt düt

L

lucksoul

Bilgi Girilmemiş
2004 Opel Zafira kullanmıştım. Onun çok güzel korna yeri. Gerçekten başarılıydı. Astraların çok zor kornası.

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alternatif olarak düdük kullanalım derim.. ne alaka derseniz ehliyeti yeni aldığım zamanlarda bi hevesle onarımı tamamlanmış arabamızı ben gidip almıştım servisten.. sonra farkettim kornası çalmıo.. babamda dedi git adam söle ya bana bi düdük ver yada kornayı düzeltte ver die .. bende gülmüştüm ehuheu
3 senedir corsa c kullanıorum alıştım sayılır kornaya ama geçen dönüş yaparken şekilden şekile girdim korna çalcam die.. ama ilk zamanlarki kadar zor olmuo zamanla alışıosunuz..

OPEL_2004

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alemsiniz arkadaşlar
korna butonundan 2 kablo cekip direksiyonun ortasına zil butonu takmak lazım artık o butona basar slmlasırız:)))))))))