bmw 1.16-scirocco-astra sizce hangisi

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar mrb.
eski opel kullanıcı şu an ford kullanıcı olarak foruma biraz uzak kaldım ama aklımda burda idi.bu aralar aracımı değişitmeyi planlıyor gibiyim aracı küçültmek istiyorum 45-50 bin TL arası bir ücret aralığında hoşuma giden

1. bmw 1.16
  2. vw scirocco
  3. opel astra arasında kararsızım sizlerin fikir ve görüşlerinizi bekliyorum.

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor secenıgı olarak ne dusunuyosun

valla o açıdan pek fikirim yok soruyu yakıt anlamında soruyor iseniz zaten çok yol yapan birisi değilim zaten araçların kasaları ufak olduğu için 1.6 mondeo kadar hantal olmayacağını düşünüyorum 1.4t veya 1.6 motorların yeterli olacağını düşünüyorum belirtmiş olduğum araçlar için.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
vw scirocco 1,4 t tercıh ederdım gercekten duruşu şeklı guzel :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra 1.6T aracı uçurur diye düşünüyorum. BMW 1 serisi benim gözümde üvey evlat gibi bi yerde, hani bir E39 itibarı yok gözümde.

ysnbbk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saydıklarının içinden en alınası araba gerek şekil gerek donanım olsun bana göre vw. Ama paslanma sıkıntısı var. Bir tv programında izlemiştim. Golf kadar özen gösterilmediğini söylüyordu. Ve bazı yerlerinde paslanma sorunlarının olduğunu söylüyorlardı. İki senelik arabada paslı yerler vardı.Ayrıca çok belirgin kaynak izlerinin olduğunu belirtmişlerdi.Bmw ninde tipi hoş değil. Yani bir bmw havası yok arabada. Bence sıfır astra almak daha mantıklı. Ama full+sunroof olanı almalısın :) Rengide beyaz yada kırmızı olmalı:)

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
scirocco 1.4 tsı 160 ps canavar gibi...bunu hiç düşünemden bulur alırdım...

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
scirocco 1.4 tsı 160 ps dsg şanzuman. Yemede yanında yat. =) Bmw eski 1.16 lara gore urban secenegıyle hem performans hem konfor saglıyor ama tipi bozuk ben sevmiyorum. Astra bu araçlardan daha düşük kalitede. Sıralamam;

1-scirocco 1.4 tsı 160 ps
2-BMW 1.16 Urban Servetronik
3-Astra j 1.4 T Sport

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bmw bence elinizde patlar onu hiç saymıyorum..Performans istiyorsanız 1.4 tsi dsg scirocco (tabi bütçenize göre turbosu ölmemiş ve donanım olarak vasat olmayan bulabilirseniz), donanım istiyorsanız da 1.4 T ama harbi cosmo astra j..Yani flexli afl li sunrooflu navili...Hatta pek de performans sorunum olmaz diyorsanız 1.3 cdti cosmo astra alın derim..Hem ekonomi hem donanım hem tasarım hem de chiplerseniz performans da alırsınız..