BMW 3.28 2000 model

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski model araba her zaman risk...
O 2000 model pırıl pırıl arabalar 14 yaşına girdi... Az değil...

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 modeller 36 değil e46 bi defa o para bence yüksek ama kesinlikle binilebilir bir araç bmw mercedes in kolay kolay bitmez

Rahim AVCI
MALİ MÜŞAVİR
KONYA

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 23:31 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 23:30 ----------

2000 modeller 36 değil e46 bi defa o para bence yüksek ama kesinlikle binilebilir bir araç bmw mercedes in ömrü kolay kolay bitmez

Rahim AVCI
MALİ MÜŞAVİR
KONYA

Rahim AVCI
MALİ MÜŞAVİR
KONYA

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
BMW'nin kalitesi ve konforu ortada. Söyleyecek söz yok.

Ama bana "Bir daha 5 yaşından büyük arabaya binmem" derdirten de BMW'dir.

Hocam bu araçların kaymağını yiyen zamanında zaten yiyor. Şu anda kayın biraderimde e90 3.20 var. Araç kasa ve konfor olarak 10 numara. Ama bir gün angelleri çalışmaz, bir gün yağ eksiltir, bir gün marş basmaz...

Tabi her şey şans işi. Kimine de hiç bir şey olmaz.

Şans işi değil. Bakımlı bir BMW hiç bir zaman sahibini üzmez. Ömrü dolan parçalar zamanında değiştirilirse,araba hor kullanılmazsa,bakımları dışında hiç bir şey çıkarmıyor. Arabayı karınız gibi değilde metresiniz gibi kullanırsanız o da sürekli sorun çıkarır doğal olarak. :)

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şans işi değil. Bakımlı bir BMW hiç bir zaman sahibini üzmez. Ömrü dolan parçalar zamanında değiştirilirse,araba hor kullanılmazsa,bakımları dışında hiç bir şey çıkarmıyor. Arabayı karınız gibi değilde metresiniz gibi kullanırsanız o da sürekli sorun çıkarır doğal olarak. :)

Doğru ama ne kadarda olsa eski bir araç daha yeni kodel tercih edilebilir bence bende çok istiyorum ama alamıyorum masraf ve bakım korkusuyla

Rahim AVCI
MALİ MÜŞAVİR
KONYA

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir bmw kullanıcısı olarak eski opel vectra v6 mercedes chevrolet captiva kullanıcısı olarak söylüyorum.. Bmw araba değil o başka bişey.. Hız performans falan değil söylemek istediğim onlar zaten var. E46 328 de zaten performans konfor yol tutuş falan şahane ama dikkat edilecek en önemli husus yorulmamış hırpalanmamış olması. Bmw ye ne para verirseniz verin aracınız temizse 1 saatte satarsınız geri. Ama bitik alırsanız o araç size kafayı yedirir.. Ve öldü fiyatına verir geçersiniz. Tavsiyem e90 320i-d 3.16 değil ama

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Doğru ama ne kadarda olsa eski bir araç daha yeni kodel tercih edilebilir bence bende çok istiyorum ama alamıyorum masraf ve bakım korkusuyla

Rahim AVCI
MALİ MÜŞAVİR
KONYA

Tabi bakımları,parça fiyatları yüksek fiyatlı Opel'e göre. Ama alınan parçaların da ömrü Opel'e veya başka bi markaya göre uzun ömürlü oluyor. Önemli olan arabayı kullanmasını bilmek. Hor kullanılan her arabanın masrafları çok fazla ve can sıkıcı seviyede olacaktır.