BMW 5.20 M Technic

mlh.94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herrkese selam bi yakınım yeni ehliyetini aldı araba bakıyoruz ona 30-35 bin tl maks. sınır var 5.20 mtechnic 99-2000 model arası piyasada çok araba var benm çok hoşuma gitti arkadaşa da söyledim o da o kasayı çok beğendiğini söyledi ancak arabayla ilgili pek bi bilgimiz yok sizce nasıldır http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-bmw-5-serisi-bmw-30364374/detay?keyword=m paket ilandaki gibi araç düşünüyoruz ayrıca daha 19 yaşında biri için alınacak bir araba bunu da göz önnde bulundurrsanz :D:D:D

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şahsi fikrim, 19 yaşındaki bir arkadaşa bu araç yerine aynı fiyatlara corsa/clio/pejo/fiesta sport gibi tek kapı bir araç daha iyi olmaz mı ?

Kendim için desem linkte ki araç gayet güzel o ayrı :)

mlh.94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işin doğrusu bana da biraz büyük geliyo bu araba ama arkadş tam bi BMW sevdalısı

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Linkdeki araç gercekden guzel fakat kadiköyde bızım buralarda cadde de cok goruyorum bu kasaları biraz hırpalıyorlar cadde yollarında, bunların yılına göre motor degısımı oldu tam olarak ısmını bılmıyorum, alırken ona dıkkat etmek lazım cunku 5.20 olmasına ragmen cok agır kalıyor...

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Linkteki araca bayıldım. Şaşılacak dercede temiz ve diri duruyor. Boyayı çok fazla dert edenlerden değilim ama kaza geçmişine ve motor durumuna bakıp alınabilir. Bende büyük araba seviyorum Sedan+geniş+uzun=ohhhh

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şahsi fikrim, 19 yaşındaki bir arkadaşa bu araç yerine aynı fiyatlara corsa/clio/pejo/fiesta sport gibi tek kapı bir araç daha iyi olmaz mı ?

Kendim için desem linkte ki araç gayet güzel o ayrı :)
+++++ katılıyorum biraz spor bir araç daha iyi olur

işin doğrusu bana da biraz büyük geliyo bu araba ama arkadş tam bi BMW sevdalısı

bmw olsun diyorsa bmw'nin spor olanlarıda var 1,16 linkteki gibi örneğin
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...luk-fiyat-bmw-1-16-i-ful-paket-31266799/detay

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000-2001 model 3.18ci veya 3.20ci yi tek geçerim:D bende manuel bi 3.18ci arıyorum....

mlh.94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görünene göre ortak karar 19 yaşında birini 5 kasa gitmez :D biz birazcık farklı olsun diye düüşünüyorz a3 116 golf gibi bi çok seçenek var gençlere göre nerdeyse bütün m paket ilanlarındaki arbalar bu kadar temiz ve diri duruyo peki araba hakkında bilgisi olan yok mu??

mlh.94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et