Bomba Konunun Devamı Geldi Ne olacak şimdi makyajlı ve hasarlı sıfır Astralar+18

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bomba Konunun Devamı Geldi Ne olacak şimdi makyajlı ve hasarlı sıfır Astralar+18

Cosmo janta 300 diyorlarsa, kimse almaz kusura bakmasınlar. Yamukmu, eğikmi, sağlammı belli değil. O riske değmez, basit bir aksesuar almıyoruz. Aracın en önemli aksamlarından biri...
Gidip bayiden tertemiz sıfır alırım 400tlye.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bomba Konunun Devamı Geldi Ne olacak şimdi makyajlı ve hasarlı sıfır Astralar+18

chiv link' Alıntı:
Cosmo janta 300 diyorlarsa, kimse almaz kusura bakmasınlar. Yamukmu, eğikmi, sağlammı belli değil. O riske değmez, basit bir aksesuar almıyoruz. Aracın en önemli aksamlarından biri...
Gidip bayiden tertemiz sıfır alırım 400tlye.
kesinlikle oyle.seneye cosmo jantı almayı düşünüyorum 0.yazık günah jantın başına ne geldiği belli değil 300 lira diyor.kaldı ki sport janta da bu fiyatı veriyor olsalar kazalı eğik çizik jantı ben napim?jantı niye alıyoruz görüntü için.eğik çizik bir janta niye 1200 lira verelim sokakta mı buluyoruz parayı

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar bu ancak gidip görülür ve oyle alınır. Başla türlü olmaz.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:
Arkadaslar bu ancak gidip görülür ve oyle alınır. Başla türlü olmaz.

Evet bir ara fırsat bulabilirsem gitmeyi düşünüyorum hafta sonu felan.
Başka türlü olmaz, adamlar ne sattıklarını bile bilmiyorlar.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu adamlardan mal alınmaz bence.OPC jant diyor ya.hayatında OPC jant mı görmüş sattıgı janta OPC diyor.bir de ısrarla OPC diyor.delirdim telefonda.Astra Sedan değil BMW M3 satıyor bunlar...