bor power nereden konur

yuxell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bor power koydum hiç bi halta yaramıyo alıpta boşa paranıza yazık etmeyin arkadaşlar üstelikte denilen herşeyi yapmıştım yağ değişimi filtre değişimi zart zurt. Sonuç "0" Şimdilerde yeni konuda televizyonlarda çokça çıkan eko 66 %20 benzinde tasarruf diyolar varmı kullanan acaba ?

kamuran66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bor tipi katkı maddeleri kesinlikle yağ katkısı değildir. Bu tip katkı maddeleri motro yağı ile birlikte motora konur. Bor yağının motorda yaptığı tek etki; Sürtünme ile çalışan parçalar arasında bilyalı yatak görevi oluşurularak sürtünme etkisinden dolayı parçaların aşınma süresini uzatmaktır.
Bu katkı maddeleri bayanların ciltlerine sürdüğü yaşlammayı geciktirici kremler gibidir.

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten başlıkta bor koyalımmı koymayalımmı değilki.koycak arkadaşlar zaten boru yag değişiminde yag filtresinide değiştirerek koymalısınız.ister yag çubugundan koyun isterseniz 4lt yagın bir kısmını boşaltıp bidona boşaltıp onuda motora koyarsınız direk iner.çunku çubuktan koyarsanız bi kısmı çubugun takıldığı yerdede kalabilir.

yuxell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya arkadaşlar 40 bin 50 bin deki araca bor power koyup sesi azaldı yakıtı azaldı çekiş arttı diyen varsa kesin piskolojik etkidir yahu :D ben 88bin deki araca koydum hiçbişeyinde zerre değişme olmadı. Boşu boşuna hiçbişeyi olmayan aracınıza 50 tl verip katmayın şunları.Tamam arabalarımızı çok seviyoz ama (oda tartışılır:D) düşündüğünüz zaman satıcıları ihya etmekten başka bi faydası yok... Şu an tek diyebileceğim yüksek km de eski arabası olanlar kullansın sonuç olarak sanırım bi onlara iyi geliyo bu katkı maddeleri.

dagdeviren60

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben bor power attırdım arabanın çekişinde öylee gözle görülür bi değişiklik hissedemedim ama motorun sesi biraz değişti daha sessiz ve sarsıntısız çalışıyo ben bu farkı gördüm

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten başlıkta bor koyalımmı koymayalımmı değilki.koycak arkadaşlar zaten boru yag değişiminde yag filtresinide değiştirerek koymalısınız.ister yag çubugundan koyun isterseniz 4lt yagın bir kısmını boşaltıp bidona boşaltıp onuda motora koyarsınız direk iner.çunku çubuktan koyarsanız bi kısmı çubugun takıldığı yerdede kalabilir.

Alper naaber...
dediklerine katılıyorum...
sen koyup denedinmi. bizim motorlar 120000 lerde olduğundan zamanı gelmiştir artık:)