Branda Çadırdan Dolayı Aracın Tavanındaki Su İzi

vahitceylan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam sana tavsiyem hiç masrafa girme direk bunu al zamanında plaja gittiğimizde vatandaşın biri tek kişilik park yerine ısrarla kendi arabasını sokmaya çalışmıltı ve benim sağ arka çamurluğu biraz çizmişti bende bunu aldım işe yarar belki diye işe yaramayı geçtim arabada leke , çizik diye bir şey kalmadı gelen giden hangi cilayı kullanıyorsun diyor. Şimdi az bişey kaldı içinde 2-3 tane daha alıcam kalsın evde fazladan.
Ürün bu zaten denemekten zarar gelmez 50 liralık alışverişe tamamlarsan kargoda bedava.
Resmini çekicektim ama linkini buldum buradan sipariş edersin.
http://www.hepsiburada.com/liste/au...falfa1232&categoryId=20035740&SKU=OTFALFA1232

kardeşim çok teşekkür ederim bu ürünün aynısından alıp deneyeceğim bir sonuç alırsam burda paylaşırım

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 23:29 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 23:27 ----------

vardır elbet fakat benim kullandığımda ince pasta yazıyor. evet melhem gibi üstübü ile uyguluyorum üstübüyü nemlendirip yüzeye uyguluyorum zaten uygularken aşındırdığını sürtündüğünü hissedersiniz. örnek olması açısından paylaşıyorum dün sabah aracımın üstüne kuşun biri nokta atışı yapmış ve tam tavanın üstünde ynaık gibi bir iz kalmıştı. Pasta ile çok kısa bi müdahale ile çıkartabildim. Sizin su izleride bu tip yüzeysel bir şey ise eminim çıkartacaktır.

voEdGR.jpg

5Rdr0q.jpg

buda sadece pasta ile aldığım sonuç

voEz7m.jpg

üstadım örnek resimlerle vakit ayırıp zahmet verdiğiniz için çok teşekkür edrim kısa zamanda arkadaşın tavsiye ettiği pastayı alıp deneyeceğim inşallah geçer aracım daha 2011 ve 16.000 km de :(

vahitceylan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler resimleri ekledim inceleyip dönüş yaparsanız sevinirim

Son düzenleme:

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler resimleri ekledim inceleyip dönüş yaparsanız sevinirim

merhaba resimdeki izler kireç lekesine de benziyor kireç lekesi ise işe yaradığını bildiğim bir ürün var. Adı Atas Valer fakat ürün hakkında detaylı bilgim yok. Ben olsam pasta yapmayı denerdim küçük bir bölümü boya bandı ile kendime ayırıp orada pastayı denerdim. Boya bandının altında kalan yerler çizgi şeklinde sırıtacağından boya bandını çıakrttıktan sonrada pasta yapmayı unutmayın umarım kolay yoldan halledersiniz.

vahitceylan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba resimdeki izler kireç lekesine de benziyor kireç lekesi ise işe yaradığını bildiğim bir ürün var. Adı Atas Valer fakat ürün hakkında detaylı bilgim yok. Ben olsam pasta yapmayı denerdim küçük bir bölümü boya bandı ile kendime ayırıp orada pastayı denerdim. Boya bandının altında kalan yerler çizgi şeklinde sırıtacağından boya bandını çıakrttıktan sonrada pasta yapmayı unutmayın umarım kolay yoldan halledersiniz.

üstadım cidden canım çok sıkkın ya daha pasta denemedim pek cila almak içinde pek zamanım olmadı inşallah geçer

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstadım cidden canım çok sıkkın ya daha pasta denemedim pek cila almak içinde pek zamanım olmadı inşallah geçer

cila zaten sorununuza çözüm değil sorununuza basit yoldan olursa eğer çözüm pasta olur reklam olmaması açısından mesaj olarak size bir forum linki göndericem temizlik adına orada çok güzel bilgiler var umarım sizinde işinize yarar

salihsti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boya Üzerİnde kalan kurumuŞ su lekelerİ İÇİn "sİrke" İdeal bİ ÇÖzÜmdÜr
2 ŞİŞe kadar sİrkeyİ bİr kaba dÖk sonrada sÜnger yada firÇayla araba yikar gİbİ uygula sonrada bol su İle durula, azalmiŞ fakat geÇmemİŞ İse yenİ sİrke İle tekrarla İnŞ İyİ bİ sonuÇ alirsin.

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu işler deneme yanılma yoluyla halledilir gibime geliyor, pasta atarak verniği inceltmeye gerek yok oradaki fotoğraflar kireç lekesine benziyor

Gyeon Water Spot - Su Leke Giderici tavsiye ederim bende

vahitceylan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu işler deneme yanılma yoluyla halledilir gibime geliyor, pasta atarak verniği inceltmeye gerek yok oradaki fotoğraflar kireç lekesine benziyor

Gyeon Water Spot - Su Leke Giderici tavsiye ederim bende

konuyu hortlatmış gibi olacam ama ne cila ne pasta işe yaramadı bir yere de götürmedim fırsat bulup bu şekilde kalacak sanırım bir çözüm bulamadım