bu arabada dünyanin en pahali benzini kullanilmaktadir...

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bence bu resmi bastirip araclarimizin arka camina asalim.Ne dersiniz :))
39811570.png

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Çok güzel yorumlar... :D Anket açalım bence... :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bence kullanılan başlıkla pompanın konumu hiç uygun değil :), pompanın kimin elinde olduğu, oraya kimin tarafından, ne amaçla konduğu belli de, benzini kullanan araba mı, adam mı o belli değil? Ha desen ki "bu adam dünyanın en pahalı benzinini kullanıyor" o zaman tamam. İşin şakası bir yana oraya değil pompa, pompanın yerine tanker veya rafineri koysan adamlar gene de utanmazlar. Şimdi ülkemize sığınan, pardon aponun iyi niyet açılımı adına teslim olan PKK'lı kankalarımız için para lazım, dün 8 kişi daha geldi ya o nedenle yakınlarda benzine bir zam haberi daha alırsak şaşmayın.

Burak_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yazıyı kırmızı bi şekilde yazdıklarını görmüştüm ama o şekil yoktu sanırım görseydim unutmazdım :D

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
bu resimde ki pompa olayı olmamış abi delikanlı adamı bozar

umit1984

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.daskuza.com
Bence kullanılan başlıkla pompanın konumu hiç uygun değil :), pompanın kimin elinde olduğu, oraya kimin tarafından, ne amaçla konduğu belli de, benzini kullanan araba mı, adam mı o belli değil? Ha desen ki "bu adam dünyanın en pahalı benzinini kullanıyor" o zaman tamam. İşin şakası bir yana oraya değil pompa, pompanın yerine tanker veya rafineri koysan adamlar gene de utanmazlar. Şimdi ülkemize sığınan, pardon aponun iyi niyet açılımı adına teslim olan PKK'lı kankalarımız için para lazım, dün 8 kişi daha geldi ya o nedenle yakınlarda benzine bir zam haberi daha alırsak şaşmayın.

:kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop: sabah sabah kopardın abi beni ya :D gerçektende öyle bir foto koysak bilmiyorum halimiz ne olur :D

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece yazı olarak arka cam da, yaklaşık 1 yıl dolaştım,

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzin2pb8.jpg

benzin.jpg